‚RM Vision jak zwykle kozak. Cudooo aftermovie’, ‚Pięknie jest to zrobione super’, Dziękuję, dobrze było choć na chwilę wrócić do tej magicznej nocy’, ‚Pięknie! Jestem ciekaw czy jesteście w stanie... 4 UserComments

Euforia Festival 2018 w świetnym aftermovie od RM Vision!

Artykuł dodano: 3 października 2018, godz. 21:21
Odsłony: 1607x

‚RM Vision jak zwykle kozak. Cudooo aftermovie’, ‚Pięknie jest to zrobione super’, Dziękuję, dobrze było choć na chwilę wrócić do tej magicznej nocy’, ‚Pięknie! Jestem ciekaw czy jesteście w stanie przebić w przyszłym roku lineup. Będzie ciężko! Czekam na info!!’, ‚Naprawdę dobry aftermovie’, ,Dawno nie widziałam tak dobrze zrobionego after movie eventu z Polski, a temat śledzę już długo... Kto jest jego twórcą?', najlepszy event minionego sezonu!', ‚Wspaniale oglądało się najpiękniejszy dzień w 2018 !!!’, ‚Najpiękniejszy event mojego życia, sam początek filmiku a ja ciary już od stóp do głów, Euforia dzięki!’…

To opinie imprezowiczów znalezione na Facebookowym profilu agencji Euforia Festivals. Na pewno fajnie jest powrócić do Boszkowa, gdy się miało okazję w tym roku uczestniczyć w festiwalu. Ale równie mocno polecamy seans również wszystkim innym!

Produkcja RM Vision na pewno sprawi wiele radości wszystkim pozostałym - jest pomysł, dramaturgia, dużo emocji i efektów specjalnych. Sprawdźcie koniecznie i dajcie znać, jak Wam się podoba oficjalny aftermovie po Euforia Festival 2018!

Euforia Festival 2018 Official After Movie

Komentarze
 • Marcin Napierała3 października 2018, godz. 19:26
  Megaaaa <3
 • Elektroniczne wygiba4 października 2018, godz. 00:13
  Euforia to była gdy Deep Dish ogłosili powrót. Tylko problem był taki, że już nawet Gabriel & Dresden i Way Out West zdążyli wypocić nowe krążki z organizmu, a po Szamie i Dupfajerze słuch zaginął.
 • Mariusz Dąbek5 października 2018, godz. 00:35
  Super ??
 • pasjonat5 października 2018, godz. 20:28
  BRAWO I ZE NIBY W POLSCE NIE MA DOBRYCH IMPREZ


  WE ARE FAMILY
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)