Techniczna strona festiwalu to jedna z rzeczy, która klubowiczów interesuje najbardziej. Ile będzie laserów, czy będą efekty specjalne, czy będzie potężna, uzbrojona w ogrom urządzeń scena. 4 UserComments

EUFORIA Festival dokładnie za tydzień! Wszystko o technice

Artykuł dodano: 30 czerwca, godz. 18:27
Odsłony: 1178x

Techniczna strona festiwalu to jedna z rzeczy, która klubowiczów interesuje najbardziej. Ile będzie laserów, czy będą efekty specjalne, czy będzie potężna, uzbrojona w ogrom urządzeń scena?

Oto kilka ciekawostek na temat tegorocznej edycji.

W zeszłym roku wiele pozytywnych słów powędrowało w stronę ekranu wodnego, który powróci w jeszcze lepszym wydaniu! Posejdon, bo tak nazywa się ten ekran to nic innego jak potężna kurtyna wodna, na której wyświetlane są ruchome animacje.

Pan Olo oraz TSE postarali się o to, żeby scena wyglądała inaczej niż co tej pory. Pojawi się więcej niebanalnych kształtów i krągłości. To wszystko zostanie uzbrojone w blisko 200 różnorodnych urządzeń, które przyprawią Was o oczopląs. Do tego setki kabinetów ekranów LED o wysokiej rozdzielczości, a to wszystko po to, żeby wydarzenie na które tak długo czekaliśmy zapadło w pamięci na długie lata.I teraz najważniejsza rzecz. Visual Sensation przybędzie do nas prosto z zakupów, a na samą myśl o tym zaświecą przechodzą nas ciarki.

W tym roku Visual Sensation Laser Shows & technologies zainstaluje moc laserów jakiej jeszcze na Euforia Festival nie widzieliście. 4 najnowsze nabytki ,najmocniejsze w Polsce lasery kolorowe 25 wat  oraz 2 lasery kolorowe 20 wat HD których w całej Europie jest tylko 36 szt. i są obecnie najlepszymi laserami na świecie!!!

Przygotujcie się na mocne laserowe uderzenie od Visual Sensation.

Nie zapominamy o tym co najważniejsza-Muzyka! Firma Fotis Sound zainstaluje jeden z najlepszych systemów nagłośnieniowych na świecie. L’Acoustics bo o tym właśnie mowa zostanie powiększony o dodatkowe moduły w stosunku do tego, czym zagraliśmy w roku ubiegłym.Foto: Włodarczyk Photography


WLOTKI:  www.euforia.wlotki.pl


Komentarze
 • publo30 czerwca, godz. 22:50
  zapowiada sie bosko na euforii
 • Marcin Kaczyński30 czerwca, godz. 21:27
  Szału nie robi. Pamiętam jedna edycję EnTrance w Bydgoszczy to laserów było 16 :)
 • John Rockwell1 lipca, godz. 11:21
  Dajcie taką oprawę laserową jak np na Defqon 1
 • Marcin Kowalski1 lipca, godz. 21:08
  Tomek Zieloniecki ja bym jechal ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)