Są gwiazdy z zagranicy, są gwiazdy z Polski, jest kilka rodzynków na scenie techno, do zobaczenia na placu Starej Gazowni! 0 UserComments

Euforia Festivals zapraszają do Leszna na 2-dniowy MOVEMENT z 2 scenami!

Artykuł dodano: 11 sierpnia 2020, godz. 12:27
Odsłony: 1715x
Są gwiazdy z zagranicy, są gwiazdy z Polski, jest kilka rodzynków na scenie techno, do zobaczenia na placu Starej Gazowni!

Świetne wiadomości dla tych wszystkich, co wybierali się w ten weekend do Boszkowa na EUFORIA FESTIVAL 2020 i w związku z odwołaniem imprezy myśleli, że nic ich w ten weekend nie czeka. Wcale nie trzeba mocno zmieniać kierunku podróży, agencja Euforia Festivals zaprasza na dwudniowy event z dwiema scenami i plejadą znakomitych DJ-ów!

Oto oficjalne info:

"Gdy wszystko wydaje się stracone, a los rzuca kłody pod nogi, nadchodzi chwila zwątpienia... ale wtedy uświadamiasz sobie jak wielu zaufanych i wiernych ludzi wspiera nas od lat dlatego nie mogliśmy poddać się i na ostatniej prostej odpuścić. 

MOVEMENT to heroiczna walka o powrót do normalności, ruch i inicjatywa, która ma na celu choć na chwilę pomóc oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości. Zróbmy wszystko, żeby 14 i 15 sierpnia był świętem tych, którzy chcą poczuć się na chwilę wolnym. Bawmy się odpowiedzialnie i zgodnie z zasadami, a za kilka lat z sentymentem będziemy wracać do tego wyjątkowego pod wieloma względami weekendu. 

Na terenie imprezy wymagane będzie noszenie maseczek. Każdy wchodzący na teren imprezy musi posiadać oświadczenie zawierające następujące dane:

Imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz pesel. W celu przyspieszenia wejścia na teren imprezy, prosimy o przygotowanie takich dokumentów. Osoby, które nie będą posiadały tych dokumentów będą zmuszone wypełnić je przy wejściu, co niestety na pewno spowolni wstęp na teren imprezy, zatem prosimy o przygotowanie oświadczeń przed przyjazdem.

KTO ZAGRA I KIEDY?


MOVEMENT 2020, PLAC STAREJ GAZOWNI W LESZNIE

14 SIERPNIA:
MAINSTAGE

OLIVER SMITH 
DAVEY ASPREY
INDECENT NOISE 
NIFRA 
ALEX 
BLUE SILENCE
GUSTO 
ONTUNE

TECHNO STAGE

CARLA ROCA
COCOLINO
PETER FERN 
SIASIA 


15 SIERPNIA:

MAINSTAGE 

ILAN BLUESTONE 
REORDER
MORTEN GRANAU 
ROBBIE SEED 
ALEX 
BLUE SILENCE
SMART 
ONTUNE

TECHNO STAGE 

LUCCA 
DUSS 
MALVEE 
SIASIA 


Osoby, które chcą wykorzystać zakupione bilety mają zapewniony wstęp na imprezę Movement, która odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia na terenie sali koncertowej Stara Gazownia w Lesznie.

Bilety będą dostępne także przy wejściu, jednakże zapewniony wstęp na imprezę mają tylko osoby posiadające już bilet lub te, które na adres bilety@euforiafestivals.pl wyślą mail pre rejestracyjny. Po więcej informacji odsyłamy do naszej strony internetowej www.euforiafestivals.pl, tam znajdziecie szczegółowe wskazówki odnośnie pre rejestracji biletów (dla osób, które jeszcze nie kupiły biletów) oraz darmowego transportu.

Do zobaczenia 14 i 15 sierpnia!

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)