Jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków tego roku, w wykonaniu jednej z najbardziej wytęsknionych artystek, pochodzący z jednego z najbardziej wypatrywanych filmów przegrał w Wielkiej Brytanii... 18 UserComments

Fani SHM pokonali fanów Adele

Artykuł dodano: 16 października 2012, godz. 09:23
Odsłony: 4795x

Jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków tego roku, w wykonaniu jednej z najbardziej wytęsknionych artystek, pochodzący z jednego z najbardziej wypatrywanych filmów przegrał w Wielkiej Brytanii rywalizację z pożegnalnym singlem trzech sławnych didżejów i producentów.

Nie wiemy, ilu dokładnie Anglików kupiło najnowszy numer Szwedzkiej Mafii, ale wiemy, ilu Anglików zabrakło Adele, żeby wygrać z SHM. Nie mniej, nie więcej, tylko 43 tysiące! Taką przynajmniej informację podają wszystkie muzyczne serwisy na świecie. 
Sebastian Ingrosso w studiu Radia BBC 1 oficjalnie potwierdził zakończenie kariery Swedish House Mafii, choć jak przyznał „trochę to może dziwnie brzmi w momencie, gdy właśnie stanęliśmy na szczycie brytyjskiej listy przebojów”.

A zatem odłóżmy na chwilę na bok nasze uwagi do szwedzkiego tria i pocieszmy się chwilę razem z nimi z tego, że pokonali w UK Adele, Gangnam Style i Rihannę.

UK Number 1 - Don't You Worry Child by officialswedishhousemafia

Komentarze
 • viscaelbarsa16 października 2012, godz. 18:15
  A ja myślę, że te ich odejście to za***iście dobrze opracowany plan marketingowy!
  Pożegnalne trasy, koncerty, utwory - wszystko sprzedaje się znakomicie, ba wyprzedaje. Nawet Adele dostała po d**ie i to na UK Charts, co nie jest zwykła sprawą. Do tego ciągłe zamieszanie i zainteresowanie mediów. A za kilka - kilkanaście miesięcy chłopaki ogłoszą kolejne rewelacje, że przemówił do nich Bóg na występie w Sydney, że ich misja nawet się nie kończy a dopiero rozpoczyna więc jak tu zawieść Najwyższego? Na mocno religijnym ważnym muzycznie rynku Amerykańskim świetnie to się sprzeda. Do tego filmiki z zapłakanymi fanami, Axwell ściskający dłonie weteranów wojny w Afganistanie, w końcu cała trójka wręczająca maskotki Małego Głoda w Somalii... To musi się sprzedać!
  I podejrzewam, że "konkurencja" dobrze o tym wie, ale już na reakcję jest za późno. Bo jak jeszcze można produkować bez uszczerbku utwory na podobnym bicie, to już nagłe masowe ogłaszanie zakończeń karier przez kolejnych DJ byłoby mocno podejrzane i niezrozumiałe :))
 • Lilu00716 października 2012, godz. 20:35
  Viscaelbarsa masz racje, też myśle, że taki mają plan i dobrze im to wychodzi, ale kawałek swoją drogą mi się podoba, tyle, że ja mam wersje extended mix :)
 • Kramon16 października 2012, godz. 23:46
  Ciekaw jestem czy to jest blef czy nie.. naprawdę.. też kiepsko mi się w to wierzyć niechce.. zresztą sami chyba w wywiadzie mówili że tak troche głupio odchodzić kiedy właśnie się jest nr.1

  A może chłopacy chcieli po prostu poczuć jak to jest być tak popularnym i numerem jeden kosztem.. zamknięcia tego projektu typu.. Jednorozowy skok..
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (18)