Co byście powiedzieli na takiego grajka weselnego na Waszym weselu? ;) 29 UserComments

Ferry Corsten zagrał na weselu Markusa Schulza i Adiny Butar

Artykuł dodano: 4 czerwca, godz. 17:43
Odsłony: 2091x
Co byście powiedzieli na takiego grajka weselnego na Waszym weselu? ;)

Bardzo niedawno temu całą trójkę mieliśmy w jednym miejscu w Polsce - w Gliwicach podczas pierwszej edycji Dreamstate Europe. Ferry Corsten występował jako Gouryella, a Markus Schulz występował m.in. z wokalistką Adiną Butar. Nie wszyscy byli świadomi tej nocy, że Markus i Adina są parą, od Sylwestra 2017 w stanie narzeczeńskim. 


Jak się okazuje to już nieaktualne - ostatni weekend na Ibizie przyniósł ślub Markusa i Adiny. DJ i wokalistka już w maju zeszłego roku zapowiadali, że 1 czerwca 2019 zostaną mężem i żoną i słowa dotrzymali. Nie mówili nic wtedy o tym, kto będzie na ich "weselu" DJ-em... Okazał się nim wspólny przyjaciel Ferry Corsten, który napisał u siebie na Facebooku, że na imprezie nie zabrakło występu New World Punx - jak widać na zdjęciach sam Markus również nie mógł się powstrzymać, żeby zagrać u samego siebie. 


Wszystkiego dobrego dla Markusa i Adiny na nowej drodze życia, które muzyczne małżeństwo występuje częściej w Waszych folderach z empetrójkami? 

Markus Schulz & Emma Hewitt & Adina Butar- Destiny - Dreamstate Europe - Gliwice Poland - 2019.04.27
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (29)
Popularne newsy
50koment.Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?7 października, godz. 12:3420koment.Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)Przedwczoraj, godz. 22:225koment.Transmission 2019 już dziś! Time-tableTransmission 2019 już dziś! Time-table12 października, godz. 11:451koment.Przebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzedwczoraj, godz. 09:54