Impreza Forget-Me-Not Dj Alien X 16052014 Piątek odbędzie się 16 maja 2014 (Piątek), w klubie 2Be Club Bielsko-Biała. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Forget-Me-Not  Dj Alien X 16052014 Piątek

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Forget-Me-Not Dj Alien X 16052014 Piątek

16 maja 2014, 2Be Club Bielsko-Biała, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Z okazji minionego Dnia Niezapominajki (obchodzonego w dniu zimnej Zośki, czyli 15-ego maja) nie-za-pominamy i przypominamy sobie wszystkie najlepsze hity 2Be Club oraz gości, którzy rozgrzewali nasz parkiet.
Znacie? Pamiętacie? Jak nie - przypomnimy.
Za konsoletą nasz rezydent Alien X!


15 maja - znany też jako dzień zimnej Zośki - grozi załamaniem pogody i zimnem. Sorry taki mamy klimat. Ale w piątek 16-ego maja w 2Be Club będzie gorąco, bo my NIE-ZA-POMINAMY o naszych gościach i o największych hitach granych w 2Be Club.

FORGET-ME-NOT to klasyczny piątek z najlepszą dawką imprezowych rytmów, znanych i lubianych. Po prostu dobra muzyka.

----------------------------------------
Kto za sterami?

DJ ALIEN X - znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową, miał okazję grać u boku takich gwiazd jak: ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. W bielskim 2BE CLUB grał z: Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn. Nie ominęła go również polska czołówka dj'ów i wokalistek, które supportował: Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Darya Sergiyenko (vocal live), Alec Sun Drae (vocal Live) & Chriss Jaxx.

Jego ulubiony m stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie różne gatunki od oldschool’owych hitów przez rnb, house i soulful house, deep house, nu-disco.

Współpracował między innymi z takimi klubami jak: RDZA, CIEŃ, VAVAVOOM, AVANGARDA, UKŁAD, SAINT TROPEZ.

Więcej o DJ Alien X na naszej stronie w zakładce DJ!


----------------------------------------
Wieczór panieński z 2Be Club!

W 2Be Club możesz zorganizować swój wieczór panieński. Miła atmosfera, wyśmienite jedzenie i oferta specjalnie skomponowana pod gusta pani młodej.

Zadzwoń do nas i powiedź, jak chcesz, żeby wyglądał twój ostatni wolny wieczór, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Posiadamy bogaty wybór alkoholi, drinków i win.

Telefon: 33 888 88 88 lub 783 624 686


----------------------------------------
Bilety i rezerwacje!

W piątki panie wchodzą za darmo!

W Magnum Stek i Wino oraz 2Be Club można zarezerować loże/stolik i otrzymać od nas darmowe welcome drinki/plater serów/plater wędlin!

Nasz system rezerwacji jest prosty i intuicyjny. Nie znasz lokalu? Zapoznaj się z nim wchodząc na system rezerwacji. Poprzez panoramiczny spacer po lokalu oraz wykaz stolików łatwo zarezerwujesz stolik, który dla Ciebie będzie idealny.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej zadzwoń do nas (tel. 33 888 88 88). Nasza obsługa odpowie na wszystkie twoje pytania i pokieruje Cię poprzez system rezerwacji.


----------------------------------------
Czego możecie oczekiwać od weekendów 2BE CLUB?

Muzyczne gwiazdy światowej skali, które bardzo często goszczą w murach bielskiego 2BE, zgrany i sympatyczny "staff", wystrój klubu – to wszystko przesycone wyselekcjonowanymi setami m.in. DJ ALIEN X powoduje, że klub ten pęka w szwach każdego weekendu i oferuje swym gościom ekscytującą zabawę do białego rana, zarówno w piątek, jak i sobotę. Wyjątkowość bielskiego 2BE CLUB potwierdzają, nie tylko liczni stali bywalcy, ale również goście, którzy często pokonują niemałe odległości, by poznać tą popularną „miejscówkę” w urokliwej części stolicy Podbeskidzia.

----------------------------------------
Coś na deser?

Jeżeli cenicie dobrą muzykę, klimat i jakość miejsca, 2BE CLUB jest dobrym wyborem na weekend. Magnum Stek i Wino, czyli część restauracyjna, przywita was nietuzinkowymi potrawami serwowanymi przez wybitnych kucharzy. Kelnerzy zawsze służą radą w wyborze potraw najlepiej trafiających w gusta klientów, "doprawiając" smak odpowiednio serwowanymi winami.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)