Club Protector w Ostrowie Wielkopolskim  oraz FTB.pl zapraszają na andrzejkową imprezę FTB ON TOUR  26 listopada 2011  na której zagra DJ INOX (FTB Team leszno) oraz rezydent Krecik. Portal FT 2 UserComments

FTB On Tour @ Protector - Ostrów Wielkopolski

Artykuł dodano: 11 października 2011, godz. 14:11
Odsłony: 6480x
Club Protector w Ostrowie Wielkopolskim  oraz FTB.pl zapraszają na andrzejkową imprezę FTB ON TOUR  26 listopada 2011  na której zagra DJ INOX (FTB Team leszno)  oraz rezydent Krecik.

Portal FTB.pl to największy w Polskim internecie serwis poświęcony muzyce klubowej, doskonale znany wielbicielom tego gatunku.Imprezy z cyklu FTB on Tour odbywają się nieprzerwanie od 2003 roku i cały czas cieszą się ogromną popularnością. FTB DJ Team to skład dj-ów, którzy grali już na największych polskich imprezach halowych i festiwalach jak Sunrise, Sensation White, Creamfields, czy Electrocity ,Global Gathering.  Dodatkową atrakcją imprez FTB on Tour są liczne firmowe gadżety FTB.pl  rozdawane klubowiczom podczas trwania setów!Niewielu mamy w Polsce DJ-ów pokroju Waldemara Kaczmarka DJ-a INOX-a Ci, którzy widzieli go choć raz za sterami, wiedzą, że człowiek ten jak nikt inny daje z siebie wszystko i w swoim niewyczerpanym zasobie sił jest w stanie wykrzesać z klubowiczów na parkiecie resztki mocy!
Tak wybuchowa mieszanka, na pewno przyprawi każdego o pozytywny ból nóg. Taka okazja nie zdarza się na co dzień - dajcie się porwać Inoxowi w wir tańca...!Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość... 

DJ INOX (FTB Team Radio, Elka Leszno, uczestnik Sensation,Global Gathering, Electrocity, Sunrise Festival…)

Za konsoletą od 17 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania". 
Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, Tech-house, a nawet techno. 
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosi sukcesy i zaprasza światowe gwiazdy house i trance. 
Poza klubami, które odwiedza razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Electrocity i I Love New Year, jest też rezydentem polskiej edycji Global Gathering. 
W 2008 roku zagrał na głównej scenie największego halowego eventu na świecie Sensation Polska! 
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno - Głogów - Legnica. 
Według najpopularniejszego portalu społeczności klubowej FTB.pl otrzymał tak duże uznanie w śród klubowiczów (czytelników) że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji w 2009 roku 3 miejsce a obecnie znajduje się na 2 pozycji! Wiedzę i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL (www.djkursy.pl)  której jest koordynatorem i wykładowcą.Przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w telewizji TVN!

"To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić..." 

www.djinox.pl
www.inox.dj.ftb.pl
www.facebook.com/inoxpl
www.djkursy.plKomentarze
  • Szyme_k121 października 2011, godz. 17:46
    Waldku, didżejsko jak zawsze - klasa! Co zresztą widać na drugim filmiku. Jak chodzi o produkcje to niestety nie każdy dobry dj jest tez dobrym producentem… Jak chodzi o mnie to trzymaj się tego co robisz najlepiej, bo takimi produkcjami możesz sobie tylko popsuć opinie. Pozdro!
  • Martusium19 listopada 2011, godz. 22:34
    wiara ucieknie z prota jak zobaczy za konsola inoxa hahahaha :D
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)