Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk. Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk, start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • R216 lutego 2012, godz. 21:11
    Wspaniale!
  • Sojka16 lutego 2012, godz. 21:11
    Na maj planów nie mam, więc zobaczymy...
  • Szpaner99716 lutego 2012, godz. 21:14
    Świetne info :)
  • Jack Daniel's 16 lutego 2012, godz. 21:15
    Jaka agencja organizuje ?
  • Jerycho198816 lutego 2012, godz. 21:15
    Ja pozostanę brzy Boom Barze na majówkę jednak (pewnie coś przygotują godnego) ;)
    Ale co się tyczy Full on Ferry nie spodziewałem się tej imprezy w Polsce no no ;)
  • Mario16 lutego 2012, godz. 21:23
    Jade !!! ooooo a miało być wolne w tych miesiącach :D
  • artinho16 lutego 2012, godz. 21:25
    Co się dzieje w tym roku w Polsce :D Brawo, może ruszy rynek eventowy na dobre :D!
  • zthrx16 lutego 2012, godz. 21:26
    Ferry skończył się wraz z jego nowym albumem, taka paść do jednorazowego odsłuchu i zapomnienia, że szkoda gadać. Gdyby to "stworzył" początkujący producent nikt by nie jęknął o tym albumie.
  • Karola Chażet16 lutego 2012, godz. 21:33
    Grubo w tym roku z eventami!!! miło miło :D
  • Mario16 lutego 2012, godz. 21:35
    @ Jacek zapominasz ,że FoF to nie jest tylko ferry tylko sety b2b z jego goścmi :)
  • Pingus16 lutego 2012, godz. 21:36
    ooo kurcze to jestem teraz zaskoczona :D
  • djkryniu16 lutego 2012, godz. 21:37
    Jupi...Obowiazkowo zawitam!!!!!!!!!na mayday dał jazzu:)czyzby powtórka swietnej zabawy?-napewno.....choc ost utwory nie sa zbyt energiczne jak dla mnie tak jak "radio crash":)
  • mefistek16 lutego 2012, godz. 21:44
    Co się dzieje :P Kredyty ludzie chyba pobiorą na te imprezy xD

  • roisin16 lutego 2012, godz. 21:44
    bardzo się cieszę :) w 3 mieście nie często można pobawić sie przy takich dzwiękach! :)
  • TranceRoute16 lutego 2012, godz. 21:44
    Ferry zbyt sie ostatnio zeszmacił. Nie jade
Komentarze (209)

Wałowa 27a, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Wege FestivalWege FestivalSobota, 7 kwietnia 201825 Godzina Kacper Ruciński Fair Weather Friends I Rakieta25 Godzina Kacper Ruciński Fair Weather Friends I RakietaSobota, 21 października 2017Jesienna Trasa Koncertowa  Illusion  Afromental  Power Of Trinity  The Sixpounder  CoriaJesienna Trasa Koncertowa Illusion Afromental Power Of Trinity The Sixpounder CoriaPiątek, 25 września 2015Future Sound Of Egypt 400Future Sound Of Egypt 400Piątek, 14 sierpnia 2015SkrillexSkrillexPiątek, 13 lutego 2015
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa