Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk. Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk, start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • cristoval martin 16 lutego 2012, godz. 21:47
    ooo Ferry! Moze sie uda.
  • Marcino__8916 lutego 2012, godz. 21:53
    Troche lipa bo z tego co informowali organizatorzy DAYGLOW właśnie w terminie majówki ma być DAYGLOW w Gdańsku :(
  • trusiek-trusiek16 lutego 2012, godz. 21:57
    będzie dylemat czy FoF czy Dayglow zobaczymy :P
  • baartec16 lutego 2012, godz. 21:58
    A ja pojadę i mam nadzieję, że usłyszę tam stare sztosy System F ! ;)
  • Sebastian39916 lutego 2012, godz. 22:03
    I już wiem co robie w długi majowy weekend <cwaniak>
  • iglo_o16 lutego 2012, godz. 22:25
    wow wkoncu cos w 3city :)
  • Wojtas200816 lutego 2012, godz. 22:26
    Zaskoczenie ;D Ciekawe z kim przyjedzie :)
  • Sivy8916 lutego 2012, godz. 22:39
    Świetne info :) trzeba będzie sie nad tym zastanowić :)
  • Hamer16 lutego 2012, godz. 22:49
    Obecny !:)
  • makO19516 lutego 2012, godz. 22:55
    Sztosy sztosami, spodziewajcie się potężnego szumu w uszach, od najgorszych na świecie i bez szkoły specjalistów od nagłośnienia. Totalny jazgot i niewyobrażalna fala niskich tonów zabijających muzykę gwarantowana.
  • axel1916 lutego 2012, godz. 22:59
    No majówka zapowiada śię ciekawie:)!
  • 123tie10016 lutego 2012, godz. 23:35
    Nie można tego przegapić :)
  • pitej16 lutego 2012, godz. 23:46
    w maju jeszcze DAYGLOW !! i tez w Gdańsku ! maj lipiec bedzie TŁUSTYYY
  • global1310716 lutego 2012, godz. 23:59
    Czyzby Polska zaczynala zyc na nowo ;o ?
  • KAMILOS9017 lutego 2012, godz. 00:01
    czemu tak daleko... :(
Komentarze (209)