Impreza Full On Ferry odbędzie się 2 maja 2012 (Środa), w klubie Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk. Start imprezy: godz. 20:00. .
211 Full On Ferry

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Full On Ferry

2 maja 2012, Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk, start: 20:00

Zagrają na imprezie: Ferry Corsten / Mat Zo / Deniz Koyu / Shogun / Skytech
Wraz z nastaniem pierwszych cieplejszych dni, nocne życie miast przenosi się na polskie wybrzeże. Tym samym prezentujemy imprezę, która da Wam przedsmak zbliżających się wakacji. 


2 maja 2012 w długi majowy weekend zapraszamy do Gdańska na wyjątkowy event.


Full on Ferry - pierwszy raz w Polsce!


Full on Ferry to autorski projekt Ferry Corstena zapoczątkowany w 2007 roku w jego rodzinnym Rotterdamie. W 2011 przez cały sezon na Ibizie w nowo otwartym klubie Sankeys Corsten promował Full on Ferry. Od początku istnienia Full on Ferry przyciąga klubowiczów na całym świecie, wypełniając po brzegi kluby i hale widowiskowe. 

To wszystko dzięki osobie Ferry Corstena, który jest jednym z najważniejszych reprezentantów muzyki elektronicznej. Na muzycznej scenie artysta obecny jest nieprzerwanie od roku 1991, wciąż rozwija się i doskonali swoje umiejętności. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i ciągłej świeżości Ferry nieprzerwanie od wielu lat znajduje się w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.


Po prawie dwuletniej przerwie, już 2 maja Ferry Corsten zagra ponownie w Polsce w Centrum Stocznia Gdańsk. Miejsce to znane jest klubowiczom z takich imprez, jak Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum live, przywołuje klimat lata i wakacyjnych wspomnień. 


Bilety dostępne na wlotki.pl od 24.02.2012 godz. 20.00

 Full On Ferry

Bilety na FULL ON FERRY do kupienia również w stałych punktach sprzedaży.

CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44

ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20

DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20


 
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (211)
  • global13107
  • Mario
  • deeboy
  • djkryniu
  • Pingus
  • trusiek-trusiek
  • M@rkee
  • Abpsat
  • Marcino__89
  • eloN
  • bart white
  • Xmaz
  • asiulek11
  • maniax
  • 123tie100
  • kuba1144
  • malin87
  • sotto
  • gudi82rj
  • Sak3e
  • cyna24
  • FazZi
  • Ccriss
  • rinkweis
Pokaż wszystkich obecnych na imprezie (211)
Komentarze
  • aleksbortw21 lutego 2012, godz. 15:20
    Z południa na północ - pojadę, dobrze, że to długi weekend:)
  • Karolina91ost21 lutego 2012, godz. 16:35
    ciekawe po ile będą bilety.. Do Gdańska mam blisko więc można się wybrać :)
  • Koteky21 lutego 2012, godz. 16:41
    Ferry Corsten - Check It Out (Official Video)
  • Blend21 lutego 2012, godz. 16:58
    Koniecznie majóweczka nad polskim morzem! wraz z Ferry Corstenem :)
  • slucham21 lutego 2012, godz. 17:14
    Majówka z Ferrym, świetny pomysł:)
  • ladyyy5421 lutego 2012, godz. 19:18
    a cos o cenie biletow wiadomo>
  • Fikunia21 lutego 2012, godz. 21:35
    Trzeba czekać na pierwszą pulę. Ciekawe po ile będą;)
  • klubowiczka2121 lutego 2012, godz. 23:03
    hm.... ciekawe :D trzeba pomyslec nad ta impreza :P
  • szybki12322 lutego 2012, godz. 14:01
    moze bedzie taki line-up jak w Leeds ;)
    http://i40.tinypic.com/k3otxc.jpg
  • Marcinowy22 lutego 2012, godz. 15:33
    czyli nie wiadomo jaka agencja to organizuje;p
  • djdaro050522 lutego 2012, godz. 16:15
    MSM skoro leciała zapowiedź przed intrami dejotów na TX'ie :)
  • kasztanek8922 lutego 2012, godz. 16:37
    No to czekamy na pierwszą pulę biletów:)
  • kowal-2522 lutego 2012, godz. 18:35
    Ja tam żadnego mega eventu bym się nie spodziewał po tej imprezie. Zapewne będzie podobnie jak na Trance Around The World z Above & Beyond też w Gdańsku (kto był to wie). Impreza (podobnie jak TATW) odbędzie się w CSG, więc lipa. Lepiej byłoby zorganizować to w nowoczesnej Ergo Arenie w Gdańsku, aczkolwiek aby zapełnić taką halę potrzebny byłby bardzo dobry line up. Podsumowując, moim zdaniem można przyjść, posłuchać muzyki, wypić piwko i tyle. Nie spodziewałbym się dobrej sceny czy osłupiających efektów.
  • bilabonk22 lutego 2012, godz. 21:44
    kowal-25- nie mów hop bo ja uważam że impreza może mieć mega dobry klimat! Tiesto był mocny a miejsowka ta sama... pamietam nawet ze kolejka pdo samo ulice byla! mysle ze teraz tez bedzie podobny i info jest jak najbardziej pozytywne!
  • Hamer22 lutego 2012, godz. 21:51
    info dobre bo w Gdansku tylko rozchodzi sie o to kiedy w koncu odbedzie sie jakis dobry event w Ergo Arenie..
Komentarze (209)