Jeżeli nie masz jeszcze zaplanowanej soboty 17-stego stycznia 2004 roku a chcesz sie pobawić w doborowym towarzystwie przy dobrej Polskiej muzyce klubowej to zapraszamy Cię do klubu STACJA w Zielonej Górze na imprezę... 38 UserComments

GeeSee B-Day Party - WYGRAJ WEJŚCIÓWKI!

Artykuł dodano: 9 stycznia 2004, godz. 02:00
Odsłony: 8956x

Jeżeli nie masz jeszcze zaplanowanej soboty 17-stego stycznia 2004 roku a chcesz sie pobawić w doborowym towarzystwie przy dobrej Polskiej muzyce klubowej to zapraszamy Cię do klubu STACJA w Zielonej Górze na imprezę GEESEE B-DAY PARTY. Imrezę zaczynamy o godzinie 21-wszej i od samego początku narzucamy mocny dobry beat który będzie tam trwał całą noc a dopilnują tego następujące osoby/grupy: solenizant - GeeSee & Re-Fee, Miss Vanessa, KlubbMastaz, Ragazzo & DJ Diamond, DJ ChrisMo, OutLive! oraz Space Nation.  

Na imprezie na pewno nie zabraknie atrakcji a już napewno tych muzycznych bo będzie się działo. W tym dniu po raz pierwszy usłyszycie kilka utworów, które będą miały swoją premierę, jeżeli dopisze wam szczęście zostaniecie posiadaczami singli które na pewno pojawią się podczas występów artystów na żywo. Ponadto czeka na Was wiele niespodzianek w tym, udział w urodzinowym videoklipie, który będzie kręcony podczas tej imprezy i pojawi się na pewno TYLKO na łamach Wortalu Muzyki Klubowej ftb.pl. Bądźcie zatem gotowi, bo tego wieczora wszystko się może zdarzyć.

Mamy dla was 3 darmowe zaproszenia na tą właśnie imprezę. Wystarczy że odpowiecie poprawnie na jedno proste pytanie i jeśli dopisze wam szczęście w losowaniu, staniecie sie posiadaczami jednej z nich.

 

Wymień 3 utwory lub remixy jakie wykonał GeeSee

 

Poprawne odpowiedzi wysyłajcie do dnia 14 stycznia br.  na adres: geesee@poczta.onet.pl  wspisując w temacie listu: "GEESEE B-DAY PARTY "

Ogłoszenie wyników na łamach Wortalu Muzyki Klubowej ftb.pl w czwartek , 15 stycznia br.

ABY WZIĄŚĆ UDZIAŁ W KONKURSIE, NALEŻY BYĆ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM WORTALU MUZYKI KLUBOWEJ ftb.pl  I PODAĆ SWÓJ NICK UŻYWANY W WORTALU RAZEM Z ODPOWIEDZIĄ.

GeeSee, Klub Muzyczny STACJA oraz Wortal Muzyki Klubowej ftb.pl
serdecznie zapraszają

Komentarze
  • GeeSee15 stycznia 2004, godz. 00:07
    Mamy już zwycięzców konkursu:) http://ftb.pl/artykul.asp?tid=1781&t=1 Pozdrawiam!
  • kaszanA16 stycznia 2004, godz. 13:45
    o shit!!! MISS VANESSA w zielonej górze!! a ja w poznaniu...............;(((( pozdro
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (32)