Impreza Gothomania Dark Djs Fest 8 - Sam Live Act odbędzie się 14 listopada 2009 (Sobota), w klubie M25 Warszawa. Start imprezy: godz. 00:00. .
0 Gothomania Dark Djs Fest 8 - Sam Live Act

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Gothomania Dark Djs Fest 8 - Sam Live Act

14 listopada 2009, M25 Warszawa, start: 00:00

Zagrają na imprezie:
Tradycyjnie spotkamy się na warszawskiej Pradze w klubie M25, który większość osób dobrze już poznała. Zachowaliśmy też podział sal, czyli dolny poziom - szeroko pojęta muzyka gotycka, natomiast górny poziom zostanie zdominowany przez elektroniczne dźwięki. Oprawą wizualną zajmie się Dobermann, więc można się spodziewać tradycyjnie dużej ilości laserów, stroboskopów itp. ciekawych zabawek.

Przechodząc do konkretów: największą atrakcją tej edycji będzie pierwszy w Polsce występ grupy S.A.M ! Trochę informacji o nich:

S.A.M. - czyli „Synthetic Adrenaline Music” tworzą bracia Joe i Daniel. Eksperymentowali od dawna z różnymi gatunkami muzycznymi, aż w końcu w 2006 roku wydali swoje pierwsze demo - „Demo Lition”. Materiał ten wywołał ogromną burzę na parkietach klubów. To właśnie z tego dema, a późniejszego albumu, pochodzi hit „24 Stunden”. Po krótkim czasie nieobecności wydali w 2008 roku album „Destruction Unit” który jest zdecydowanie silniejszy i agresywniejszy niż pierwszy album. Z niego pochodzą bardzo znane już utwory „World of Shit”, „Endkampf”, „Mono Tone”, „Burn”.

Ostatnio można było ich usłyszeć na niemieckim festiwalu Wave-Gotik-Treffen. Halę Werk II wypchali po brzegi i dali niesamowite show.

Teraz, 14 listopada w M25 będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć ich na żywo.

Trochę świeżości wniesie natomiast Alan, który przylatuje do nas z Wielkiej Brytanii. Jest to jego 3 wizyta na Gothomanii. Będziemy mieli okazję usłyszeć przy czym bawią się aktualnie nasi koledzy w Londynie :)

Ciekawie zapowiadają się też sety Sthilmann’a oraz H_12, którzy w trakcie zmiany za dj’ką zagrają versus’a, natomiast Marc Nox może zaskoczyć nas dawką muzyki z gatunku electro. Ci, co byli na jego występie w Kinie na Castle Party 2009, wiedzą o czym mówię :)

Na zakończenie imprezy zagrają chłopaki z wrocławskiej ekipy Mordfabrik. Po ich setach spodziewać się można dużej ilości hiciorów ;)

Na sali gotyckiej nie zapomnieliśmy o fanach zespołu Depeche Mode. Ich muzykę zagra dla Was James. Anzelmo zaprezentuje trochę muzyki mniej gotyckiej, a bardziej rockowej. Ekipy Vampiriady (Jawil oraz GothZilla) raczej przedstawiać nie trzeba. Natomiast tonid zaprezentuje dużą dawkę synthpopu/futurepopu dla odskoczni od ciężkich gitarowych brzmień.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mińska 25, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Sick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSobota, 2 czerwca 2012BorgoreBorgoreSobota, 25 lutego 2012Mystic Arts Event 5th AnniversaryMystic Arts Event 5th AnniversarySobota, 11 lutego 2012Walentynki - Frank Kvitta I InniWalentynki - Frank Kvitta I InniPiątek, 10 lutego 2012Symphonix blue Tunes Records - Niemcy Live  Dj Set  M25 WarsawSymphonix blue Tunes Records - Niemcy Live Dj Set M25 WarsawSobota, 21 maja 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo