Impreza Gwinciński Sołtysiak Duet Cziwononok odbędzie się 6 kwietnia 2018 (Piątek), w klubie Mózg Bydgoszcz. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Gwinciński  Sołtysiak  Duet Cziwononok

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Gwinciński Sołtysiak Duet Cziwononok

6 kwietnia 2018, Mózg Bydgoszcz, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Duet Cziwononok - Twierdzą, że przybyli z kosmosu. Tak na prawdę nie wiadomo do końca skąd. Prawdopodobnie tworzą dźwięki w Białymstoku, w małej obskurnej kanciapie . Nie wiadomo również co grają, troszkę ambientów i noizu , czasem porobią trochę bitów. Tak na prawdę to dwóch kolegów ze szkolnej ławki którzy tworzą swoją muzykę bez ograniczeń. Może wezmą ze sobą jakieś instrumenty a może nie. Może zsamplują wycie Nazgula a może zaśpiewają Hymn Narodowy. Na pewno postarają się o miłą atmosferę i wprowadzą słuchaczy w inną rzeczywistość.
.
.
.
Gwinciński/Sołtysiak – duet określający swoją muzykę jako ambient/free jazz. Długie, przestrzenne kompozycję w połączeniu z improwizacjami zabierają słuchaczy w podróż na planetę gdzie ta muzyka ma swoje źródło, czyli Syriusza B. Obydwaj muzycy (pomimo rodowodu z Syriusza) od dłuższego czasu związani z bydgoską sceną muzyczną.

wstęp 10zł
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Gdańska 10, Bydgoszcz
Aktualna pozycja klubu: 4/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Xxv Urodziny MózguXxv Urodziny MózguNiedziela, 31 marca 2019Bromberg Calling 21Bromberg Calling 21Środa, 31 października 2018Wstrząs W MózguWstrząs W MózguSobota, 12 maja 2018Luis Vicente Plus Goście - KoncertLuis Vicente Plus Goście - KoncertSobota, 5 maja 2018Joo De Sousa portugalia - Solo KoncertJoo De Sousa portugalia - Solo KoncertSobota, 14 kwietnia 2018