Impreza Havana Cultura odbędzie się 14 lipca 2017 (Piątek), w klubie Casa de la Musica Wrocław. Start imprezy: godz. 17:00. .
0 Havana Cultura

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Havana Cultura

14 lipca 2017, Casa de la Musica Wrocław, start: 17:00

Zagrają na imprezie:
Havana Cultura
Dzień kubański w Casa de la Musica!
Piątek, 14 lipca od godz. 17.00

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze znakomitymi twórcami z Kuby!
W programie m.in. wybitni artyści kubańscy malujący na żywo obrazy inspirowane Havaną i animacje taneczne przygotowane przez Torres Art Studio
Gwiazdą wieczoru będzie Kumar Sublevao Beat - w specjalnym secie wystąpią wspólnie z wokalistką Esteli Roz.


Kumar Sublevao Beat

Kumar Sublevao Beat - trio Kumara - kubańskiego producenta muzycznego i MC, który zaczynał karierę w latach 90-tych w Hawanie, w środowisku hip hopu. W swojej muzyce łączy etniczne, akustyczne i cyfrowe instrumenty, pozostając pod wpływem wielu stylów: afrojazzu, reggae, funk, elektroniki i - przede wszystkim - folkloru i tradycyjnej muzyki kubańskiej.

http://sublevao-beat.com


Nelson Ponce Sanchez - projektant, ilustrator i grafik. Jego prace były publikowane w wielu czasopismach, książkach dla dzieci, zaprojektował też tysiące plakatów. Najbardziej rozpoznawalny jest afisz do filmu „Vampiros en La Habana”, którym artysta wpisał się już w kubańską historię designe’u. Grafika była drukowana na podkoszulkach, czapkach, i nawet umieszczona jako graffiti na jednej ze ścian stolicy Kuby.


http://havana-cultura.com/en/visual-arts/nelson-ponse


Giselle Monzon

Grafik, pochodząca z Kuby, obecnie pracująca jako freelancer. Przeważnie tworzy plakaty - głównie współpracując z teatrami, twórcami sztuk wizualnych i filmów. Jej prace są wystawiane na wystawach miedzynarodowych, otrzymała też kilka prestiżowych nagród za plakaty do filmów.

https://havana-club.com/en-ww/havana-cultura/giselle-monzón


Edel Rodriguez

Kubański malarz, ilustrator i autor książek dla dzieci. Korzysta z różnorodnych materiałów, a jego prace to zarówno konceptualizm, jak i portrety czy pejzaże. Jego twórczość inspirowana jest socjalistyczną propagandą, zachodnią kulturą i reklamą, a także współczesnym miejskim życiem.

http://www.cubanartnews.org/news/edel-rodriguez-in-havana-i-always-want-to-make-something-different/4258
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Rynek Ratusz 11/12, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Tomasz Krajewski Love SongsTomasz Krajewski Love SongsNiedziela, 8 października 2017The Voice Of Casa - Edycja SpecjalnaThe Voice Of Casa - Edycja SpecjalnaSobota, 7 października 2017Rhythm By Night - Edycja SpecjalnaRhythm By Night - Edycja SpecjalnaPiątek, 6 października 2017Szybkie Taneczne Randki W Rytmie SalsySzybkie Taneczne Randki W Rytmie SalsyCzwartek, 5 października 2017Cząstka Ciebie - Impreza CharytatywnaCząstka Ciebie - Impreza CharytatywnaNiedziela, 21 maja 2017
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa