Impreza Hemp Gru Braterstwo Tour odbędzie się 22 marca 2013 (Piątek), w klubie P1erwsze Miejsce Szczecin. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Hemp Gru  Braterstwo Tour

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Hemp Gru Braterstwo Tour

22 marca 2013, P1erwsze Miejsce Szczecin, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
15 lat temu dwóch raperów z warszawskiego Mokotowa podjęło decyzję o założeniu wspólnego projektu rapowego. Wilku WDZ i Bilon BPP nie myśleli wtedy zapewne, że decyzja ta zaowocuje narodzinami jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rap. Tak właśnie powstało Hemp Gru.
Zadebiutowali na kultowej już dziś składance "Hip-Hop'owy Raport z Osiedla". Utwór "Na krawędzi" zyskał spore grono zwolenników, których HG ujęło swoją szczerością i bezkompromisowością. Na ich pierwszy album, "Klucz", publiczność musiała jednak czekać aż sześć lat. Dziś płyta ta uznawana jest za jeden z klasyków polskiej muzyki rap. Równie dużą popularnością cieszyły się i cieszą kolejne albumy zespołu: "Droga", "Jedność" i "Lojalność".
W połowie grudnia 2012 roku swoją premierę miała płyta zatytułowana "Braterstwo". W założeniu zamykała ona tzw. "Trylogię JLB". Jej pojawienie się na rynku poprzedziło oświadczenie zespołu, które było sporym szokiem dla fanów. WDZ i BPP ogłosili w nim, że "Braterstwo" kończy działalność Hemp Gru. Zarówno Wilku, jak i Bilon nie wykluczyli współpracy w przyszłości, miałaby ona jednak koncentrować się wokół ich projektów solowych.
Zapowiedziane na rok 2013, we współpracy z Karrot Kommando "Braterstwo Tour" jest więc dla HG i ich fanów wyjątkową trasą koncertową. Zespół chce w czasie jej trwania odwiedzić kilkadziesiąt miast w Polsce, jak również zagrać koncerty w USA, na Wyspach Brytyjskich i kilku krajach Europy Zachodniej. Przed nami więc jedno z największych wydarzeń w historii polskiego rapu!

Bilety 35/45 - informacje o przedsprzedaży wkrótce
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Plac Batorego 4, Szczecin
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub