Impreza Hi5 At Shakers odbędzie się 18 lipca 2017 (Wtorek), w klubie Shakers Kraków. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Hi5 At Shakers

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Hi5 At Shakers

18 lipca 2017, Shakers Kraków, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Hi5!
Wtorki w Shakersie zawsze na 5!

Piątka to liczba poszukiwaczy dobrych i niezapomnianych wrażeń, odkrywców i ludzi z wielką energią do życia! My w Shakers również mamy wielki apetyt na dobrze spędzony czas, wśród świetnych ludzi i najlepszej muzyce. Aby początek tygodnia był bardziej znośny obowiązują promocje:

- piwo 5 zł
- shot wódki 5 zł
- ballantines 5 zł
- każdy soft 5zł
- wiśniówka 5zł

Dodatkowo każda z Pań, która doda się do listy gości na http://where2b.org/, otrzyma aż pięć darmowych drinków i oczywiście darmowe wejście do Shakers!

Również raz w miesiace dajemy WAM możliwość wygrania 5 butelek vodki, szczegółowe informacje w wydarzeniu na FB SHAKERSA https://www.facebook.com/ShakersKrakow


Przybywajcie i korzystając z darmowych promocji, przybijcie "PIĄTKĘ’ naszemu barmanowi i cieszcie się szaloną imprezą do 5 rano!

Rezerwacja dla minimum 5 osób - FREE.
Zarezerwuj stolik telefonicznie 660-114-034 lub mailowo shakers@shakers.com.pl

#english

Five is the number of seekers of good and unforgettable experience, explorers and people with great energy for life! We at Shakers we also have a great appetite for a good time, among the great people and the best music. To start of the week was more bearable apply deals:

- Beer 5 zł
- Shot of vodka 5 zł
- Ballantines 5 zł
- Each soft 5zł
- Kirsch 5zł

In addition, each of the ladies, which is added to the guest list for http://where2b.org/ receive up to five free drinks and of course, free entrance to the Shakers!

Also, once a month we give YOU the chance to win 5 bottles vodki, detailed information on the event on FB shakers https://www.facebook.com/ShakersKrakow

contact: 660 114 034 / shakers@shaker.com.pl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)