Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 48 UserComments

Hit tygodnia: Nietypowa akcja klubu przeciw 'obecnym trendom Vixy, PKP i Trzaskownicy'

Artykuł dodano: 23 maja 2019, godz. 07:18
Odsłony: 6686x
Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 

Ta nowa odsłona ma być oparta na 'prawdziwej muzyce klubowej', a nie irytujących niektórych trendach powiązanych z kontrowersyjnymi okrzykami, o których więcej za chwilę. Chodzi o klub Carbon w Sępólnie Krajeńskim, który tuż po imprezie teoretycznie kończącej działalność, napisał w specjalnym komunikacie w ten sposób:"Każdy z nas tak samo Wy jak i my chcemy czerpać radość z tego co w życiu robimy …. Zawsze staraliśmy się podążać za trendami jakie panują na rynku klubowym. Niestety obserwując obecne trendy (VIXA, PKP, Jadą świry jadą, Trzaskownica, i inne temu podobne) stwierdziliśmy, że to nie ma sensu …dlaczego pytacie ? A to dlatego, że taki trend nie daje nam radości … Nie chcemy oceniać czy to jest złe czy nie …. bo to nie my jesteśmy od oceniania ale każdy z nas w życiu musi robić to co sprawia mu przyjemność, nam niestety takie standardy imprezowe jej nie dawały i nie chcieliśmy w to brnąć.

Dlaczego klub CARBON ogłosił wielkie zamknięcie ?

Wielu z Was nas oceniało, wielu z Was uroniło łezkę, wielu z Was myślało, że to żart ….

UWAGA! Ci ostatni mieli troszkę racji.

Zamknięcie to nie był żart!

Zamknięcie to był protest i forma happeningu.

Po co ?

Po to żeby otworzyć oczy, po to żebyśmy i Wy i my wrócili do największych wartości klubowych, takich jak DOBRA muzyka, takich jak ZABAWA NA POZIOMIE (bez niepotrzebnych okrzyków) takich jak zwykłe życie klubowe …życie ludzi … i zabawa ….to co tak naprawdę w życiu daję nam nie docenianą RADOŚĆ!

Mówiąc kolokwialnie mieliśmy „JAJA” żeby jako jedyny klub w Polsce posunąć się do tak drastycznego kroku jak zorganizowanie „Zamknięcia klubu”. tylko po to by pokazać Wam i nam, że można!

Że można zorganizować imprezę bez wixy, pkp, trzaskownicy

Że. można w jednym miejscu zebrać masę wspaniałych ludzi.

Że. można wprowadzić życie klubowe

Że. można imprezować z uśmiechem na twarzy."

I co Wy na to? W kolejnych dniach pojawił się jeszcze jeden komunikat, w którym czytamy, że "nasz post nie miał na celu obrażania "Vixiarzy", życzymy im jak najlepszej zabawy w miejscach gdzie ten klimat daje radość wielu osobom". 
I jeszcze pytanie na koniec: 'Co do muzyki, bo pojawiają się zdania, że muzyka Vixa to również muzyka klubowa? Śmiemy w to wątpić bo czy kawałek "Pralko Betorniarka" (wpiszcie w youtube) jest muzyką klubową?'.  

Tak czy inaczej trzeba przyznać, że pod względem wartości marketingowych, akcja jak najbardziej udana, prawda? 
Komentarze
 • Wojtas200823 maja 2019, godz. 13:19
  Świetny pomysł na zwrócenie uwagi na temat :)
 • Borys Betliński23 maja 2019, godz. 11:24
  Ambitniacy mają ból dupy o wikse bo spadło zainteresowanie na ich hard densy i trensy :p są kluby komercyjne i nie komercyjne. Jeżeli niw lubi ktoś pkp to poprostu nie jedzie di takiego klubu :D tak samo odwrotnie ktoś chce poskakac ito to nie jedzie na trensy lub disco polo :D a wy mówicie ogolnie o klubingu w kraju ???????>?
 • Adrian Treder23 maja 2019, godz. 11:36
  Włodarze tejże sieci mają niby dość robienia wioski, a w Szubinie w tą sobotę robią wioskę w Szubinie, czyli co? Carbon poprowadzą bez wixy, będzie "ambitnie" ??, a Mono pozostanie po staremu?
 • Emilian Ostapowicz23 maja 2019, godz. 11:20
  Większą wiochę przejawiają tutaj osoby, które uważają sie za mega ambitnych itd, pierdząc w domu przed kompem i obrażając tysiące osób z niejednokrotnie większą kulturą od wyżej wymienionych osób. Jakoś nie usłyszałem i nie spotkałem sie z sytuacją, gdzie jak to nazywacie "wieśniaki" itp obrażają osoby bawiące się przy innego typu muzyce i w innych lokalach z muzyką nie-wiksiarską itd. Przydałoby sie niektórym trochę luzu i mniej hejtu do wszystkiego co nie jest po czyjejś myśli :) Jest tyle klubów, każdy może wybrać coś dla siebie ;) pozdro z dystansem
 • Krzysztof Risto Chrz23 maja 2019, godz. 11:04
  Popieram ! Już wcześniej byłem za tym i oby w końcu nasz clubbing stanął na nogi. Dosyć z patologią w klubach, niech w końcu w Polsce zrobi się poziom jeśli chodzi o muzykę i wyeliminujmy tych pseudo DJ pompiarzy co drą japy jak upośledzeni. Niech w końcu zrozumią że to wieś ;) #koniec_vixy_i_pkp
 • Dominika Ga23 maja 2019, godz. 11:02
  Nareszcie!!! <3
 • Pablo Pablo23 maja 2019, godz. 10:55
  Gonić to w pizdu!
 • Bartłomiej Bożek23 maja 2019, godz. 10:56
  Brawo???? jestem jak najbardziej za !
 • Adrian Jeger23 maja 2019, godz. 11:13
  Skatujcie mnie ale mam odmienne zdanie. Bawiłem się w klubach w latach 2006 do ok 2014 i ludzie (mimo, że w dużej części na narkotykach jak alkochol, amfetamina czy extasy) przychodzili po to by się bawić a nie przebierać w koszulki polo i stać jak cioty. Wtedy to miało to swój klimat. Manieczki? Dj Hazel? Retro Time in Attack? Ta subkultura wciaz ma swoje miejsce i mimo, ze nie jest tak popularna caly czas ma swoje miejsce. Kazdy powinien bawic sie tak jak lubi! Każdy ma swoje zdanie a nazywanie "wsią" bywanie w klubach gdzie graja "wixe" jest porównywanie do dyskusji na temat "która muzyka jest lepsza".
 • Łukasz Derda23 maja 2019, godz. 10:56
  Akcja pod względem marketingowym perfekt. Sytuacja ma dwie strony bo z jednej, skoro daje im to radość niech się bawią. Z drugiej skoro chcemy poprawić sytuację polskiego clubbingu, to takie akcje skutecznie nas cofają. Sami świadomie wybieramy gdzie chcemy się bawić, jeśli klub jest nastawiony na taki target niech robi takie imprezy. Każdy lubi co innego, bo niekoniecznie trzeba zwiedzać i zapierdalać jak na ostatni pociąg z PKP... czasem wystarczy posłuchać ;)
 • Beata Michałek23 maja 2019, godz. 11:07
  Pudelek jak zawsze w formie ???+?
 • Adam Lipiszko23 maja 2019, godz. 11:01
  Bóg jednak istnieje... :)
 • Andrzej Ozdarski23 maja 2019, godz. 11:05
  To ci co się zatrzymali na 2005??
 • Jagoda Sieczka23 maja 2019, godz. 11:14
  Są organizowane imprezki tematyczne dla " viksiarzy "...cluby coraz częściej starają się o kulturę w klubie...walczą o to od lat...A to co teraz sie wyprawia to wiocha, jeszcze raz wiocha.
 • Marcin Dzieweczyński23 maja 2019, godz. 11:03
  Niech dadzą się ludziom bawić tak jak chcą. Nie mają też prawa narzucać ludziom, która muzyka jest dobra a która to obciach. Muzyczny nacjonalizm
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (48)