Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 48 UserComments

Hit tygodnia: Nietypowa akcja klubu przeciw 'obecnym trendom Vixy, PKP i Trzaskownicy'

Artykuł dodano: 23 maja 2019, godz. 07:18
Odsłony: 6881x
Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 

Ta nowa odsłona ma być oparta na 'prawdziwej muzyce klubowej', a nie irytujących niektórych trendach powiązanych z kontrowersyjnymi okrzykami, o których więcej za chwilę. Chodzi o klub Carbon w Sępólnie Krajeńskim, który tuż po imprezie teoretycznie kończącej działalność, napisał w specjalnym komunikacie w ten sposób:"Każdy z nas tak samo Wy jak i my chcemy czerpać radość z tego co w życiu robimy …. Zawsze staraliśmy się podążać za trendami jakie panują na rynku klubowym. Niestety obserwując obecne trendy (VIXA, PKP, Jadą świry jadą, Trzaskownica, i inne temu podobne) stwierdziliśmy, że to nie ma sensu …dlaczego pytacie ? A to dlatego, że taki trend nie daje nam radości … Nie chcemy oceniać czy to jest złe czy nie …. bo to nie my jesteśmy od oceniania ale każdy z nas w życiu musi robić to co sprawia mu przyjemność, nam niestety takie standardy imprezowe jej nie dawały i nie chcieliśmy w to brnąć.

Dlaczego klub CARBON ogłosił wielkie zamknięcie ?

Wielu z Was nas oceniało, wielu z Was uroniło łezkę, wielu z Was myślało, że to żart ….

UWAGA! Ci ostatni mieli troszkę racji.

Zamknięcie to nie był żart!

Zamknięcie to był protest i forma happeningu.

Po co ?

Po to żeby otworzyć oczy, po to żebyśmy i Wy i my wrócili do największych wartości klubowych, takich jak DOBRA muzyka, takich jak ZABAWA NA POZIOMIE (bez niepotrzebnych okrzyków) takich jak zwykłe życie klubowe …życie ludzi … i zabawa ….to co tak naprawdę w życiu daję nam nie docenianą RADOŚĆ!

Mówiąc kolokwialnie mieliśmy „JAJA” żeby jako jedyny klub w Polsce posunąć się do tak drastycznego kroku jak zorganizowanie „Zamknięcia klubu”. tylko po to by pokazać Wam i nam, że można!

Że można zorganizować imprezę bez wixy, pkp, trzaskownicy

Że. można w jednym miejscu zebrać masę wspaniałych ludzi.

Że. można wprowadzić życie klubowe

Że. można imprezować z uśmiechem na twarzy."

I co Wy na to? W kolejnych dniach pojawił się jeszcze jeden komunikat, w którym czytamy, że "nasz post nie miał na celu obrażania "Vixiarzy", życzymy im jak najlepszej zabawy w miejscach gdzie ten klimat daje radość wielu osobom". 
I jeszcze pytanie na koniec: 'Co do muzyki, bo pojawiają się zdania, że muzyka Vixa to również muzyka klubowa? Śmiemy w to wątpić bo czy kawałek "Pralko Betorniarka" (wpiszcie w youtube) jest muzyką klubową?'.  

Tak czy inaczej trzeba przyznać, że pod względem wartości marketingowych, akcja jak najbardziej udana, prawda? 
Komentarze
 • Damian Czysz23 maja 2019, godz. 11:02
  Pluć w twarz!!! I gonić ich... za każdą maskę... gwizdek i rękawiczki zaraz prawy prosty... a jak już muszą być... to zrobić specjalny clubbing tylko z takimi ludźmi... niech się czują jak ryba w wodzie..??
 • kamilkaaa2123 maja 2019, godz. 13:52
  A ja myślałam, że do klubu chodzimy się bawić, a nie drzeć ryja :/ i tu nie chodzi o to kto jakiej muzyki słucha...
 • Łukasz Dąber Dąbrows23 maja 2019, godz. 12:02
  Połowę z was to powinno się tutaj zamknąć za szerzenie mowy nienawiści i wszelkie przejawy nietolerancji, które generalnie są w naszym kraju karalne. Ale wy siebie sami karacie pisząc tego typu rzeczy publicznie i pokazując wszystkim swoje ograniczenie intelektualne i umysłowe. Internet nie zapomina. Popatrzcie na swoje wypowiedzi bo tutaj dopiero wieje wiochą ?? Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisał Emilian ??
 • Maciej Szczegóra23 maja 2019, godz. 11:43
  Historia sie powtarza. Od 2006 roku też zaczęto skutecznie wypędzać wixe z klubów i większość tych dyskotek już niestety nie ma...
 • Filip Kamyczek23 maja 2019, godz. 12:33
  Nie zapomnę jak na Sensation White, facet na scenie (nie Dj) zaczął krzyczeć jazda, jazda, jaaazda. Został wygwizdany.
 • Daria Markuszewska23 maja 2019, godz. 12:26
  Tak naprawdę większą "wiochą" charakteryzują się klubowicze najebani bawiący się na disco, którzy są na tyle bezczelni po alkoholu, że bez przeszkód dobierają się do kobiet, albo wszczynają niepotrzebne bójki, w których często obrywa ktoś niewinny. Wypowiadać się w temacie, o którym (większość) nie ma zielonego pojęcia, to tak strugać DJ bawiąc się tylko FL studio. "Ambitni" grający " ambitną" muzykę nie mogą przeboleć, że vixa jednak cieszy się większym zainteresowaniem niż ich śmieszne pompeczki grane w klubach co tydzień. Dlaczego taki hejt wobec muzyki i ludzi, którzy traktują się jak jedna wielka rodzina i na imprezie zamiast dać sobie po ryju, zbiją piątkę?
 • Wiktor Wejner23 maja 2019, godz. 12:26
  #tematdlauwagi
 • Kamil Powichrowski23 maja 2019, godz. 13:13
  Vixa vixa jest tuż tuż, więc wixsiarzu maskę włóż. Zmienią nazwę, właściciela ale wiary nie zmienią!
 • Daniel Szulc23 maja 2019, godz. 13:06
  I tak powinno być, pseudo bass house w stylu biesiadnym XD
 • Mateusz Promill23 maja 2019, godz. 13:04
  W 90% na takich imprezach dj gra ten sam repertuar, kawałek po kawałku bez ambicji własnego samorozwoju, bez siedzenia godzinami nad muzyka, ma te same kawałki od X lat i tym karmi ludzi w klubie, nie tak to powinno wyglądać. Tak, jak mowie 90% nie wszyscy.
 • Karol Brzeziński23 maja 2019, godz. 12:54
  Teraz to mata Problem ludzie no nie ?????? jedni i drudzy :D najlepiej się dogadać i zrobić nowy gatunek VixoHouse i będzie po problemie dla każdego coś co lubi ?????? spinata się a i tak to nic nie da ;) zamiast wykminić jakieś wyjście ;)
 • Bartosz Piekarski23 maja 2019, godz. 13:16
  Fajny tekst. Mieliśmy jaja jak jedyny klub w Polsce... Myślę, że dużo wieksze „jaja” maja kluby ktore nigdy nie dopuscily do tego by grac vixe i „świry”. Ba powiem wiecej. Nie dopuscily a do dzis swietnie sobie radzą. A zatem dla mnie to tylko taka akcja marketingowa zeby sie o klubie zrobilo glosno. Akcja na poziomie wixy dodajmy. ?????? Chociaz przyznam ze jak zaczna grac normalną muze to i tak szacunek. Ps. Gdyby tak jeszcze kluby wzorem niektorych innych na świecie zaczely angażować prawdziwych grających na zywo djow a nie celebrytow z laptopami i traktorem to uwierzylbym ze swiat sie zaczal „naprawiac”
 • Patryk Santi Działno23 maja 2019, godz. 13:12
  o nie co zrobi taito jak w klubach zaczną grać ambitną muzykę jak dawniej?...
 • Adrian Szcześniak23 maja 2019, godz. 13:39
  Nie macie ważniejszych problemów w życiu ? Bez sensu są te wszystkie kłótnie, wulgarne wypowiedzi zdań... Muzyka powinna łączyć, a nie dzielić bez względu na gatunek ;) Jak ktoś woli techno od disco polo to też ma robić dymy po internetach ? No myślę, że nie ma najmniejszego sensu ;) Stare wyjadacze, a widzę zero oleju w głowach co niektórzy :) Jaki Wy przykład dajecie młodemu pokoleniu ? ;)
 • TAITO23 maja 2019, godz. 14:45
  A ja lubię Zenka
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (48)