Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 48 UserComments

Hit tygodnia: Nietypowa akcja klubu przeciw 'obecnym trendom Vixy, PKP i Trzaskownicy'

Artykuł dodano: 23 maja 2019, godz. 07:18
Odsłony: 6242x
Akcja musicie przyznać mocno nietypowa, bo doszło do fejkowego zamknięcia klubu tylko po to, żeby chwilę później zaprosić do niego w nowej odsłonie. 

Ta nowa odsłona ma być oparta na 'prawdziwej muzyce klubowej', a nie irytujących niektórych trendach powiązanych z kontrowersyjnymi okrzykami, o których więcej za chwilę. Chodzi o klub Carbon w Sępólnie Krajeńskim, który tuż po imprezie teoretycznie kończącej działalność, napisał w specjalnym komunikacie w ten sposób:"Każdy z nas tak samo Wy jak i my chcemy czerpać radość z tego co w życiu robimy …. Zawsze staraliśmy się podążać za trendami jakie panują na rynku klubowym. Niestety obserwując obecne trendy (VIXA, PKP, Jadą świry jadą, Trzaskownica, i inne temu podobne) stwierdziliśmy, że to nie ma sensu …dlaczego pytacie ? A to dlatego, że taki trend nie daje nam radości … Nie chcemy oceniać czy to jest złe czy nie …. bo to nie my jesteśmy od oceniania ale każdy z nas w życiu musi robić to co sprawia mu przyjemność, nam niestety takie standardy imprezowe jej nie dawały i nie chcieliśmy w to brnąć.

Dlaczego klub CARBON ogłosił wielkie zamknięcie ?

Wielu z Was nas oceniało, wielu z Was uroniło łezkę, wielu z Was myślało, że to żart ….

UWAGA! Ci ostatni mieli troszkę racji.

Zamknięcie to nie był żart!

Zamknięcie to był protest i forma happeningu.

Po co ?

Po to żeby otworzyć oczy, po to żebyśmy i Wy i my wrócili do największych wartości klubowych, takich jak DOBRA muzyka, takich jak ZABAWA NA POZIOMIE (bez niepotrzebnych okrzyków) takich jak zwykłe życie klubowe …życie ludzi … i zabawa ….to co tak naprawdę w życiu daję nam nie docenianą RADOŚĆ!

Mówiąc kolokwialnie mieliśmy „JAJA” żeby jako jedyny klub w Polsce posunąć się do tak drastycznego kroku jak zorganizowanie „Zamknięcia klubu”. tylko po to by pokazać Wam i nam, że można!

Że można zorganizować imprezę bez wixy, pkp, trzaskownicy

Że. można w jednym miejscu zebrać masę wspaniałych ludzi.

Że. można wprowadzić życie klubowe

Że. można imprezować z uśmiechem na twarzy."

I co Wy na to? W kolejnych dniach pojawił się jeszcze jeden komunikat, w którym czytamy, że "nasz post nie miał na celu obrażania "Vixiarzy", życzymy im jak najlepszej zabawy w miejscach gdzie ten klimat daje radość wielu osobom". 
I jeszcze pytanie na koniec: 'Co do muzyki, bo pojawiają się zdania, że muzyka Vixa to również muzyka klubowa? Śmiemy w to wątpić bo czy kawałek "Pralko Betorniarka" (wpiszcie w youtube) jest muzyką klubową?'.  

Tak czy inaczej trzeba przyznać, że pod względem wartości marketingowych, akcja jak najbardziej udana, prawda? 
Komentarze
  • Marcin Jonczy29 maja 2019, godz. 12:08
    Trend jest taki jak juz od paru lat na zachodzie,ludzie wola pare razy w roku isc na porzadny festival niz co tydzien do klubu.frekfencja bedzie spadac i kluby beda padac.,coby w nich nie grali
  • Dominik Limanowicz30 maja 2019, godz. 16:34
    A ja myślałem, że do obecnych trendów trzeba sie jakoś dostosować, zamiast narzekać...??
  • Piotr Zon31 maja 2019, godz. 13:52
    Wy pierwsze przestańcie łupac disco polo pół nocy a później mówcie o wyznaczaniu jakiś trendów klubowych....dzis każdy może grać kazdy może zostać "djem" ludzie idą na łatwiznę dziś już się nie spędza godzin przekopujac zasoby żeby dorwać jakieś perełki... Wali się to co wchodzi pod "masę" najebac się obrzygac nie ważne przy jakiej muzyce ot to polski clubbing...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (48)
Popularne newsy
0koment.Ultra Europe 2020 Ultra Europe 2020 'przeniesione na lipiec 2021' 22 maja, godz. 15:01