Za nami pierwszy z dwóch weekendów pod tytułem Ultra Music Festival w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja na pewno przejdzie do historii, dzięki temu że transmitowanych jest 6 całych dni imprezy. 20 UserComments

Hit UMF: Półnagi Zedd i jego 7 okrążeń

Artykuł dodano: 18 marca 2013, godz. 15:15
Odsłony: 6814x
Za nami pierwszy z dwóch weekendów pod tytułem Ultra Music Festival w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja na pewno przejdzie do historii, dzięki temu że transmitowanych jest 6 całych dni imprezy. Kilkadziesiąt tysięcy osób z całego świata przez cały czas monitoruje wydarzenia na Youtubie, dyskutuje o nich, dzieli się setami czy ich fragmentami.
Jeżeli chodzi o muzyczne hity ostatniego weekendu, każdy pewnie ma swoich własnych faworytów - zarówno wśród transmitowanych, jak i pozostałych didżejów występujących na innych scenach, którzy zdążyli podzielić się zapisami swoich setów. My również mamy swojego muzycznego faworyta, o którym więcej w dniu jutrzejszym. Najpierw jednak czas na hit "czysto rozrywkowy", który zapewne pozostanie po UMF 2013 dłużej, niż wszystkie sety razem wzięte. Podobnie jak zeszłoroczny popis Madonny przed setem Aviciiego.Chodzi oczywiście o Zedda w różowej bieliźnie, biegającego dookoła cube'a podczas występu Deadmau5a na oczach całego świata. Nie widzieliście? Warto zobaczyć - nawet jeśli nie rozbawi Was ta sytuacja, w podkładzie mamy rewelacyjny numer Deadmau5a "Sometimes Things Get, Whatever", który zapewne dzięki całej akcji rozprzestrzeni się po świecie (i bardzo dobrze!).A skąd wzięła się różowa bielizna, prawie nagi Zedd biegający jak króliczek playboya dookoła mocno rozbawionego Deadmau5a? Jeżeli kogoś interesują szczegóły, załączamy screena z rozmową sms-ową między panami. Zeddowi chodziło o parę rzeczy - walkę o "honor" wytwórni Le7els, a także o to, żeby Deadmau5 w swoim telefonie zmienił opis kontaktu z "Zedd ciamajda" na inną.Zedd zobowiązał się kupić różowe majty (bokserki nie były dozwolone) i zrobić 7 okrążeń, dorzucił nawet, że to perspektywa zrobienia tego powoduje u niego większą eksytację, aniżeli jego własny set na UMF. Jak widać na filmie, Deadmau5 skrupulatnie odliczał okrążenia, potem na Twitterze potwierdził zmianę opisu kontaktu Zedda w telefonie, a także podkreślił, że Zedd niewątpliwie "ma jaja". Dziwnie się o tym pisze (czyta pewnie również), dużo lepiej ogląda, tak więc zapraszamy do oglądania (oraz słuchania - kto jeszcze nie znał tego kawałka, na pewno się ucieszy z faktu zapoznania się z nim!).

Zedd Runs Around Deadmau5's Cube/Stage in Pink Briefs @ Ultra Music Festival 2013Komentarze
 • InAffairWithMusic18 marca 2013, godz. 15:39
  czemu Deadmau5 jest bez swojej mysiej głowy
 • digitalusum18 marca 2013, godz. 16:03
  sorry....Zedd biegający jak debil w rózowych ciuszkach, Aoki który głęboko w dupie ma granie bo woli sobie na pontonie robić słit focie, Skrillex grający Disclosure - Latch (WTF?!?), a na main muzyka jak z wiejskiej dyski....sorry, nie kupuje w ogóle tego festivalu...no ale tak sie bawią amerykanie.niestety.
 • ckbartez18 marca 2013, godz. 16:03
  raz zakładał, raz zdejmował :)
 • machal18 marca 2013, godz. 16:06
  zedd jest spoko lubię jego produkcje mają u mnie już dożywotnie miejsce w playliście na domówkach ^^
 • Timber18 marca 2013, godz. 16:23
  show must go on a muzyka jest tylko tłem
 • CzujO18 marca 2013, godz. 16:50
  InAffairWithMusic ---> bo to nie był występ Deadmau5... ;)
 • InAffairWithMusic18 marca 2013, godz. 16:57
  występ to tam dał Zedd haha co za głupota.. wszystko na pokaz
 • UcieX18 marca 2013, godz. 17:06
  Co za chlew i cyrk
  Na pocieszenie polecam set Deadmau5'a na UMF z 2008 roku z fajnym przygotowanym motywem ;)
  DeadMau5 Ultra Music Festival Main Stage Miami 2008 - HD


 • Jerycho198818 marca 2013, godz. 17:17
  A jeszcze rok temu Deadmau5 był na UMF obrażony:
  http://www.ftb.pl/deadmau5-musze-sie-ogarnac_[...]
  Jak to się zmienia...
  A Zedd chyba nie zostanie zapamiętany ze swojego występu na imprezie, a jedynie ze swojego "zachowania"... Co zaś się tyczy samego UMF myślę, że nawet organizatorzy nie aspirują do tego by była to ambitna impreza... To ma być coś co ma zadowolić Amerykanów i chyba tę rolę akurat UMF spełnia...
 • Kramon18 marca 2013, godz. 17:24
  Deadmau5 dalej jest obrażony na UMF. I uważa że jest to impreza typu na zaliczenie raz pojawienie się zagranie i tyle ale nie co roku..
 • artinho18 marca 2013, godz. 17:25
  deadmau5 był cały czas w myszy na głowie, tylko ją na chwilę schował ;)

  To był występ deadmau5'a. Zedd tylko wyskoczył w tych majtach i zrobił 7 kółek w okół sceny, wielki mi rzeczy :) Swojego seta skończył wcześniej, słowa dotrzymał, brawa dla niego :) Przecież to też są ludzie, mają prawo do zabawy.

  Ból dupy never stops!


  Wyczuwam jutro artykuł o Dog Blood :D!
 • viscaelbarsa18 marca 2013, godz. 18:24
  Zedd na swoim profilu na fejsie zamieścił oświadczenie, w którym przeprosił wszystkich oburzonych klubowiczów z ftb za swoje głupie i szczeniackie zachowanie, które nie wpisuje się w kanony klubowego świata. W treści oświadczenia Zedd wyraża nadzieję, że Jego idiotyczny wybryk dodatkowo nie nadwyręży i tak wyjątkowo napiętych stosunków polsko - rosyjskich i zobowiązuje się, że podczas najbliższego występu w Polsce zagra seta wyłącznie z vinylów, przez 3h nie oderwie się ani na sekundę od konsoli i nie zagra żądnego kawałka, który był wyżej niż TOP20 na beatport. Wszystko to oczywiście będąc ubrany w worek pokutny.
 • artinho18 marca 2013, godz. 18:27
  hahahahahahaha, visca pojaśnił :p

  Jakoś oburzeń nie widziałem przy artykule kiedy to Papa Sven na*******ony tańczy na konsolecie, czy Villalobos oderwany od świata przeróżnymi substancjami ledwo stoi za konsoletom, ale ****a bieganie w okół sceny? No tego to już za wiele!

  Villalobos pijący z butelki wódke/whisky - nie ma problemu!
  Afrojack pijący wódkę z butelki - co za ciota, śmieć, sprzedawczyk i wszysto najgorsze!
 • Marcoo8518 marca 2013, godz. 18:39
  Viscaelbarsa podium! :D heheh co razja to racja... nie ktorym to zawsze bedzie zle...
 • Pixik0718 marca 2013, godz. 22:06
  viscaelbarsa i artinho wystarczająco wam wyjaśnili gdzie możecie sobie wsadzić swoje mądrości ludowe. Oglądając to na żywo nie rozpoznałem, że to Zedd, ale mało interesowało mnie to, że sobie pobiegał. Niewątpliwie trzeba mieć jaja albo dobrego dilera-co z tego? No albo i jaja i dilera;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)