Impreza Hypnotic Brass Ensemble Smf 2018 odbędzie się 11 maja 2018 (Piątek), w klubie K4 Szczecin. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Hypnotic Brass Ensemble Smf 2018

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Hypnotic Brass Ensemble Smf 2018

11 maja 2018, K4 Szczecin, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Wzorzec pozytywnej energii i pierwotnej siły muzyki, porwą do zabawy nawet najbardziej opornych! Hypnotic Brass Ensemble to najbardziej niesamowity i roztańczony kolektyw rodzinny grający na instrumentach dętych! Są braćmi, synami trębacza Phila Cohrana, współracownika legendarnej Sun Ra Arkestra.

Zaczynali w rodzinnym Chicago jako Phil Cohran Youth Ensemble, grali głównie na ulicach i w stacjach metra. Ich sława szybko dotarła do szerokiej publiczności i … branży muzycznej. Ich urokowi nie mogli się oprzeć i zaprosili do wspólnych nagrań i koncertów: Erykah Badu, Prince, Mos Def, Wu Tang Clan, De la Soul, a Damon Albarn (ze słynnych grup Blur i Gorillaz) postanowił nie tylko zapraszać ich na wspólne koncerty, ale też wydawać ich płyty i promować gdzie tylko można.

Opisywanie ich koncertów mija się z celem, a spotykane często określenia, takie jak: „huragan”, „sztorm” czy „tornado”, nawet w części nie oddają tego, co dzieje się zarówno na scenie, jak i wśród publiczności. Nie bez powodu HBE znani są jako „The Bad Boys of Jazz”.

Jeśli współcześnie są jakieś koncertowe pewniaki, to z pewnością należą do nich Hypnotic Brass Ensemble. Bracia Cochrane z Chicago udowadniają, że jazz to muzyka ciągle żywa i atrakcyjna, a jeśli doprawić ją obficie funkiem, soulem i hip-hopem otrzymamy piorunującą mieszankę!

Płytowy debiut HBE miał miejsce w 2004 roku, mimo młodego wieku powoli stają się klasykami. Ich najpopularniejszy utwór „War”, trafił na ścieżkę dźwiękową kinowego hitu „Igrzyska Śmierci”, ale w głębi ducha cały czas czują się niepokorną i zwariowaną kapelą uliczną!
Uwielbiają koncerty klubowe, ale potrafią rozgrzać też publiczność wielkich imprez – grali na głównych scenach największych plenerowych festiwali, m.in. Glastonbury i Roskilde dla 100-tysięcznej publiczności!

Więcej informacji na http://www.szczecinmusicfest.pl
______________________________________________________
Bilety już w sprzedaży na http://www.bilety.fm oraz na http://www..pl oraz w salonach , Media Markt i Saturn w całym kraju.

Pierwsza pula biletów w promocyjnej cenie 49 PLN!!!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Kolumba 4, Szczecin
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Remember Your Roots  Szczecin K4Remember Your Roots Szczecin K4Piątek, 16 listopada 2018Audiodamage 2  Idę Na techno W Marco RemusAudiodamage 2 Idę Na techno W Marco RemusSobota, 15 września 2018Syny - Premiera L 1905 L Kolumba 4 L SzczecinSyny - Premiera L 1905 L Kolumba 4 L SzczecinSobota, 19 maja 2018Metal United World Wide - Szczecin PolandMetal United World Wide - Szczecin PolandSobota, 5 maja 2018Coredukacja 51Coredukacja 51Piątek, 27 kwietnia 2018