Klub Manhattan w Czekanowie oraz FTB.pl zapraszają 5 Listopada na FTB On Tour ! Portal FTB.pl to największy w Polskim internecie serwis poświęcony muzyce klubowej, doskonale znany wielbicielom tego gatunku.Imprezy z cyklu FTB on Tour odbywają się nieprzerwanie od 2003 roku i cały czas cieszą się ogromną popularnością. FTB DJ Team to skład dj-ów, którzy grali już na największych polskich imprezach halowych i festiwalach jak Sunrise, Sensation White, Creamfields, czy Electrocity ,Global Gathering. Dodatkową atrakcją imprez FTB on Tour są liczne firmowe gadżety FTB.pl rozdawane klubowiczom podczas trwania setów! 0 UserComments

Ibiza House Sensation & FTB On Tour @ Manhattan - Czekanów

Artykuł dodano: 29 września 2011, godz. 21:45
Odsłony: 6372x

Klub Manhattan w Czekanowie  oraz FTB.pl zapraszają 5 Listopada na Ibiza House Sensation !Zagrają


MELANIE MORENA (koncert)

DJ INOX (FTB Team Leszno, Uczestnik Sensation, Sunrise Festival, Global Gathering, Electrocity)

DAFHOUSE (Johnny Walker & Mike Toress)

DOMINIQUE GATTO ft. KASIA MALENDA (Oficial Support + Vocal Live Act)


Niewielu mamy w Polsce DJ-ów pokroju Waldemara Kaczmarka DJ-a INOX-a Ci, którzy widzieli go choć raz za sterami, wiedzą, że człowiek ten jak nikt inny daje z siebie wszystko i w swoim niewyczerpanym zasobie sił jest w stanie wykrzesać z klubowiczów na parkiecie resztki mocy!

Tak wybuchowa mieszanka, na pewno przyprawi każdego o pozytywny ból nóg. Taka okazja nie zdarza się na co dzień - dajcie się porwać Inoxowi w wir tańca...!Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość...
DJ INOX  (FTB Team, Radio Elka Leszno)
Za konsoletą od 15 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli - ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość "czucia nagrania".

Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house - prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.

W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosi sukcesy i zaprasza światowe gwiazdy house i trance.
Poza klubami, które odwiedza razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał czterokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields 2006,Insomnia Open Air Festival 2006 oraz na Tunnel Electrocity i I Love New Year i pierwszej polskiej edycji Global Gathering 2008 Poznań.
W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska!
DJ INOX-a możecie posłuchać też w Radiu Elka Leszno & Głogów.
Według najpopularniejszego muzycznego portalu FTB.pl otrzymał tak duze uznanie w śród klubowiczów (czytelników) że w rankingu najpopularniejszych DJ-ów 2007 roku uplasował się na 5 pozycji a w 2009 roku zajmował 3 miejsce a obecnie znajduje się na 2 pozycji!! Wiedze i doświadczenie które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL której jest kordynatorem i wykładowcą.
Kordynator i przewodniczący Jury konkursu DJ-ów Projektu Plaża w TVN!
"To, co robimy dla innych, jest tym, co naprawde warto robić..."


DafHouse
Utalentowani polscy producenci którzy zaskakują swoimi nagraniami coraz częściej. Stworzyli nagrania razem z POLINA GRIFFITH, SORAYA VIVEN, BROOKLYN BOUNCE, ALEC SUN DRE, HOUSESHAKERS i zapowiadają kolejne potężne uderzenie. Johnny Walker i Mike Toress, zostali okrzyknięci w klubie Manhattan przyjaciółmi klubu. To właśnie dzięki nim klub Manhattan w Czekanowie odnosi imprezowe sukcesy… Mają na swoim koncie takie imprezy jak: RETRO TIME IN ATTACK, WHITE STYLE, IBIZA HOUSE SENSATIO a na karnawał zapowiadają także powiew świeżości.


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00