Imprezowicze wszystkich krajów łączcie się! - chciałoby się sparafrazować pewien słynny tekst sprzed lat. Pod koniec kwietnia w Polsce łączyć się będą, integrować i bratać imprezowicze z AŻ DWUDZIESTU 3 UserComments

Imprezowicze z 28 państw z całego świata wybierają się na Dreamstate Europe 2019!

Artykuł dodano: 8 stycznia 2019, godz. 13:23
Odsłony: 1524x
Imprezowicze wszystkich krajów łączcie się! - chciałoby się sparafrazować pewien słynny tekst sprzed lat. Pod koniec kwietnia w Polsce łączyć się będą, integrować i bratać imprezowicze z AŻ DWUDZIESTU OŚMIU krajów świata! 


Oto oficjalne info od TME Events:


"Dreamstate Europe, które odbędzie się już 27 kwietnia w gliwickiej Arenie od samego początku posiadało rangę wydarzenia prestiżowego nie tylko przez fakt, że będzie to pierwsza edycja tego wspaniałego eventu w Europie Kontynentalnej oraz jedyna na Starym Kontynencie w 2019 roku, ale również przez line-up obsadzony wyjątkowymi, absolutnie topowymi gwiazdami muzyki trance oraz 15-godzinne show! 

Właśnie teraz możemy pochwalić się, że bilety na Dreamstate Europe 2019 zakupiły osoby z 28 krajów z Europy i świata. Cieszymy się, że fani muzyki trance z całego globu przybędą do naszego kraju!

Ten fakt idealnie pokazuje jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasz event nie tylko w Polsce! Bardzo nas to satysfakcjonuje i motywuje do pracy przy tym projekcie, a o jego wspaniałych efektach mamy nadzieję przekonacie się już 27 kwietnia w Gliwicach.

Raz jeszcze życzymy Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2019!". 
Przyjrzyjcie się krajom, z których przybywają do nas goście:


WLOTKI:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/260008/dreamstate-europe-poland.htm?ref=ftbimp


Komentarze
 • komorowsky118 stycznia 2019, godz. 16:42
  dziwne że bilety jeszcze są dostępne.
 • R29 stycznia 2019, godz. 13:45
  Też się dziwię ...
 • eter9 stycznia 2019, godz. 20:40
  Mega balecik się szykuje.
  Trance family z całego świata.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)