Przyznam się szczerze, że nie byłem na bieżąco w ostatnich latach z nowościami od Infected Mushroom i nie jestem pewien, w którym dokładnie momencie odeszli od swojego korzennego, psytransowego... 17 UserComments

Infected Mushroom z innej beczki

Artykuł dodano: 29 lutego 2012, godz. 10:40
Odsłony: 5004x
Przyznam się szczerze, że nie byłem na bieżąco w ostatnich latach z nowościami od Infected Mushroom i nie jestem pewien, w którym dokładnie momencie odeszli od swojego korzennego, psytransowego brzmienia.
Wcześniej, owszem, mieszali je z rockiem i innymi ciekawostkami, ale coś to miało z ich przeszłością wspólnego. Tymczasem dwa ostatnie numery sugerują, że panowie właściwie powinni zupełnie zmienić nazwę. Są chyba jednym z niewielu przykładów na aż tak głęboki stylistyczny fikołek.Nie wspomnimy ani słowem co to za muzyka w tej chwili, posłuchajcie sami. Jeden z komentarzy na YT dobrze tu oddaje sytuację: „jest to dosłowny dowód na to, że jeśli jesteś odpowiednio sławny, ludzie kupią twoje nowe gówno, bez względu na to, jak bardzo gówniane to jest”.


P.S. Wersja pierwszego kawałka na iTunes ma zmieniony tytuł – z „fucked” na „smart”.

Infected Mushroom - U R So Fucked (Official Teaser)


Infected Mushroom - U R So Smart (Original Mix)


Datsik & Infected Mushroom - Evilution ft. Jonathan Davis (Music Video)
Komentarze
 • Rascal0pl20 maja 2012, godz. 19:35
  „jest to dosłowny dowód na to, że jeśli jesteś odpowiednio sławny, ludzie kupią twoje nowe gówno, bez względu na to, jak bardzo gówniane to jest”
  Amen

  "Jest też kilka kawałków z *******nięciem w dobrym starym stylu np."
  TO NAZYWASZ STARY DOBRY STYL ?
  No to chyba nie znasz ich historii :/

  Infected Mushroom - The Missed Symphony
  Prosze, to jest stary dobry ich styl.
 • ntree12 czerwca 2012, godz. 00:02
  Znam ich historię bardzo dobrze (każdego kawałka słuchałem setki razy) i dalej uważam że tamten kawałek wbija się w klimat np. płyty I'm the supervisor co nazwałem starym dobrym stylem - bo to jak dla mnie ostatnia dobra płyta IM aż do czasu AoM. No i radzę przesłuchać dokładnie tą płytę (najlepiej w warunkach jakie sugeruje nazwa zespołu ;) ) a nie podchodzić z uprzedzeniem że jest gówniana bo tak można zgnoić właściwie wszystko. Muzycznie IM ewoluuje i to jest najlepsze że nie idą w żadną znaną stronę. Dla "fanów" którzy by chcieli jeszcze 10 takich płyt jak Classical Mushroom polecam zmienić zespół, jest jeszcze pewnie sporo dinozaurów które grają to samo non stop od 15 lat.


  P.S. Zresztą, po co ja się produkuję - może kogoś do przesłuchania przekonają komentarze i oceny na youtube (chciałem napisać że proporcje opinii negatywnych są raczej odwrotne niż na tym portalu ale żeby było to prawdą musiałoby być was 100 a ja sam ).
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)