Impreza Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move Haidamone odbędzie się 5 listopada 2011 (Sobota), w klubie Soho Sopot. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move  Haidamone

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Jack Frost Pres Banana Groovz Jazzie D S Move Haidamone

5 listopada 2011, Soho Sopot, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Dołącz do nas w ten mroźny wieczór! Parkiet Waszego ulubionego Soho rozgrzeją dwaj najgorętsi polscy producenci stylu jackin house - Banana Groovz i Jazzie D. Wspierać ich będą The Move Brothers czyli S.Move i Haidamone!


OSTRZEŻENIE: klub SOHO jak i grający na imprezie DJ'e nie będą odpowiedzialni za jakiekolwiek kontuzje bioder!!!◆ BANANA GROOVZ (Szczecin, PL)

Polski producent muzyki elektroniczej, głównie gatunku House. Pierwsze kroki w produkcji muzycznej stawiał w 2003 roku. Od 2006 roku zaczął próbować sił w muzyce House, w której utkwił na dobre. Współpracuje z polskim producentem Jackie. Utwór 'Mustang' wyprodukowany wraz z Jackiem przez długi okres był numerem jeden na Traxsource Top 100 Downloads Jackin House. Ponadto znalazł się na 36 miejscu w zestawieniu 50 najlepszych nagrań w kategorii BEST OF 2010 JACKIN HOUSE. Jego produkcje ukazały się w takich wytwórniach jak: Milk & Sugar, Diamondhouse, Dirty Monkey Recordings, Midwest Hustle Music, Total House, Musica Diaz Senorita, Recover House, Lemans Germany i wielu innych. Utwory z kolei promowali tacy producenci/dje, jak: Grant Nelson, Tony Humphries, Demarkus Lewis, Treasure Fingers, Lisa Shaw, Miquel Migs, Deep Josh, Bear Who, Richard Earnshaw, i wielu innych. W 2009 roku Banana Groovz zaczął stawiać pierwsze kroki także w DJ-owaniu, kładąc duży nacisk na technikę, jak i dobór muzyczny.

http://www.traxsource.com/index.php?act=search&ss=Banana+Groovz&sc=artists
http://soundcloud.com/banana-groovz
http://www.facebook.com/szatewicz.banana.groovz

◆ JAZZIE D (Wrocław, PL)

Jazzie D to projekt stworzony przez osobę od dawna mającą styczność ze sceną muzyki house. Już jako nastolatek zajmował się produkcją i do dziś pracuje nad swoimi umiejętnościami. Czerpie inspirację z różnych gatunków muzyki - disco, funku, jazzu, swing, soulu hip hopu, których często używa w swoich tworach. Dotychczas wypuszczał płyty pod szyldami Mighty Perverts, Digifunk i Disko Zoo. Często współpracuje z grającymi na żywo muzykami, w celu wprowadzenia do swoich mixów bongo, kongo, sax i djembe. Nagrywał także jako The Tweeters. Kiedy nie pcha bitów w studiu, masteruje ścieżki dla innych wykonawców albo szaleje na parkietach. W 2010 roku zrobił Ep'ke "Soul Beatz", która została wydana w maju tego samego roku odnosząc spory sukces. Jego oryginalny mix "Soul Beatz" znalazł się na 3 miejscu w zestawieniu 100 najlepszych nagrań sklepu Traxsource w kategorii Jackin House oraz 3 tygodnie z rzędu był na 1. miejscu w kategorii 10 TOP TRACKS OF THE WEEK. "Soul Beatz" miał pozytywne opinie takich producentów jak Gregor Salto, Gramophonedzie, Hector Moralez, Frankie J, Nicolas Vautier i wielu wielu innych.

https://www.stompy.com/artist/Jazzie+D
http://www.facebook.com/djazzied
http://soundcloud.com/jazzie-d

◆ S.MOVE (Chicago, US)

Będąc rodowitym mieszkańcem Chicago, miasta gatunku House, ten rodzaj muzyki stał się integralną częścią jego duszy. Jednak nie zapoznał się z nią formalnie aż do póżnych lat 90 kiedy to zaczęto lawinowo organizować undergrandowe imprezy 'rave' w Columbus, Ohio. To właśnie tam poddawał się szaleństwom na parkietach w trakcie legendarnych imprez na całym środkowym zachodzie. Stamtąd rozpoczynał też swoje pielgrzymki do mekki muzyki House Chicago i muzyki Techno Detroit słuchając takich pionierów jak Paul Johnson, Richie Hawtin, Derrik Carter, Terrance Parker i wielu, wielu innych. Od tamtej pory jest zainspirowany dźwiękiem i synergią możliwości muzyki elektronicznej ze względu na jej wszechstronność oraz umiejętność absorbowania muzyki każdego innego gatunku i natychmiastowego przekształcania jej w hipnotyczno-powalający beat 4/4.

www.facebook.com/sdotmove
www.soundcloud.com/mr-move

◆ HAIDAMONE (Elblag, PL)

Rodowity elblążanin, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już na dyskotekach w szkole podstawowej bawiąc się w DJ-a. Nie wiedział jeszcze wtedy co to tak naprawdę oznacza. Lata upływały, muzyka zaczynała inspirować go coraz bardziej. Pod koniec szkoły średniej postanowił tworzyć własne utwory. Początkowo zaczęło się to od zwykłego układania perkusji, powoli ewuluując w sampling czy też wlasnoręczne układanie melodii. W dużej mierze wpływ na to miała muzyka amerykańska z lat 80 - house ,techno czy minimal. Były to główne nurty, które zainspirowały go do pracy. Po wielu latach eksperymentowania z różnymi stylami i gatunkami odnalazł się w deep i jackin house. Te dwa style najbardziej pozwalają mu rozwijać żagle podczas imprez oraz mają ogromny wpływ na jego wyobraźnię muzyczną ,napędzającą go wciąż do dalszego działania.

http://www.facebook.com/djhaidamone
http://soundcloud.com/haidamone

Dodatkowe informacje: http://www.sohosopot.pl
e-mail: sohosopot@o2.pl x
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Boh. Monte Cassino 61, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Braincrasher  Marcin CzubalaBraincrasher Marcin CzubalaSobota, 21 lipca 20128 Urodziny Soho8 Urodziny SohoSobota, 9 czerwca 20128 Urodziny Soho X Łowcy - Kamp8 Urodziny Soho X Łowcy - KampPiątek, 8 czerwca 2012Castro Is Back In TownCastro Is Back In TownWtorek, 15 marca 20114 Floor - Easy Ricardo  Banansq4 Floor - Easy Ricardo BanansqSobota, 12 marca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa