Impreza Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim odbędzie się 8 kwietnia 2014 (Wtorek), w klubie DOM Łódź. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim

8 kwietnia 2014, DOM Łódź, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Klub „Dom” i Centrum Edukacji Muzycznej „Ferment” zapraszają na cykl imprez adresowanych do muzyków, profesjonalistów i amatorów, zainteresowanych wspólnym muzykowaniem.

Od kwietnia do września, w każdy wtorek, w klubie „Dom” (ul. Piotrkowska 138/140) odbywać się będą imprezy jam session, na które wstęp będzie bezpłatny i wolny dla wszystkich. Do dyspozycji uczestników będą niektóre instrumenty (można przynieść własne), nagłośnienie oraz profesjonalna opieka muzyczna. Ponadto każdy miesiąc będzie posiadał swojego patrona – gwiazdę, której piosenki będą motywem przewodnim spotkań w danym miesiącu i która wystąpi wraz z najlepszymi uczestnikami zabawy na imprezie „jam z gwiazdą”, odbywającej się w każdy ostatni wtorek miesiąca.

Bohaterm kwietnia jest TOMEK MAKOWIECKI

Tomasz Makowiecki (ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) – polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Tomasz Makowiecki pewną popularność zyskał w 2002 roku za sprawą polskiej adaptacji talent show "Idol" w którym zajął 4. miejsce. W efekcie Makowiecki podpisał kontrakt fonograficzny z krajowym oddziałem BMG. Jeszcze w 2002 roku do sprzedaży trafił debiut piosenkarza zatytułowany Makowiecki Band. Muzyk stanął także na czele zespołu sygnowanego tą samą nazwą. W 2005 roku ukazał się kolejny album formacji pt. Piosenki na NIE. Dwa lata później został wydany, już pod imieniem i nazwiskiem piosenkarza, album zatytułowany Ostatnie wspólne zdjęcie.
W 2008 roku Makowiecki wraz z muzykami zespołu Myslovitz utworzył grupę pod nazwą NO! NO! NO!. Debiutancki album zespołu pod tą samą nazwą ukazał się w 2010 roku. Wraz z NO! NO! NO! Makowiecki uzyskał rok później dwie nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Dwa lata później muzyk powrócił do solowej działalności artystycznej. Pierwszy, po siedmioletniej przerwie album Makowieckiego zatytułowany Moizm ukazał się w 2013 roku i zyskał entuzjastyczne recenzje.

Terminy spotkań;

8, 15, 22 KWIETNIA, GODZ. 18:00 - JAM SESSION (wariacje na temat piosenek Tomka Makowieckiego)
29 KWIETNIA, GODZ. 20:00 – JAM Z GWIAZDĄ: TOMEK MAKOWIECKI (koncert + jam z najlepszymi uczestnikami spotkań)

W imprezie mogą uczestniczyć zarówno solowi instrumentaliści, jak i składy muzyczne.

WSTĘP WOLNY.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Impreza współfinansowana ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Piotrkowska 138/140, Łódź
Aktualna pozycja klubu: 7/1645 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Vinyl NightVinyl NightPiątek, 9 października 2015Die Antwoord Night 2  Dom - ŁódźDie Antwoord Night 2 Dom - ŁódźSobota, 10 października 2015Mecz Polska - Irlandia W DomuMecz Polska - Irlandia W DomuNiedziela, 11 października 2015Fantastyczny Wieczór Filmowy Z Ridleyem ScottemFantastyczny Wieczór Filmowy Z Ridleyem ScottemPoniedziałek, 12 października 2015Alles  Premiera Singla UnionAlles Premiera Singla UnionCzwartek, 15 października 2015
Poprzednie imprezy
Mecz Szkocja - Polska W DomuMecz Szkocja - Polska W DomuCzwartek, 8 października 2015Wieczór Z Timem BurtonemWieczór Z Timem BurtonemPoniedziałek, 5 października 2015Pablopavo I LudzikiPablopavo I LudzikiNiedziela, 4 października 2015Dsseldorf  War Against Melody  WiktorskokRat UnitDsseldorf War Against Melody WiktorskokRat UnitSobota, 3 października 2015Mecz Fazy Grupowej Lm Juventus Turyn - Sevilla FcMecz Fazy Grupowej Lm Juventus Turyn - Sevilla FcŚroda, 30 września 2015