Impreza Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim odbędzie się 8 kwietnia 2014 (Wtorek), w klubie DOM Łódź. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Jam Z Gwiazdą Kwiecień Z Makowieckim

8 kwietnia 2014, DOM Łódź, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Klub „Dom” i Centrum Edukacji Muzycznej „Ferment” zapraszają na cykl imprez adresowanych do muzyków, profesjonalistów i amatorów, zainteresowanych wspólnym muzykowaniem.

Od kwietnia do września, w każdy wtorek, w klubie „Dom” (ul. Piotrkowska 138/140) odbywać się będą imprezy jam session, na które wstęp będzie bezpłatny i wolny dla wszystkich. Do dyspozycji uczestników będą niektóre instrumenty (można przynieść własne), nagłośnienie oraz profesjonalna opieka muzyczna. Ponadto każdy miesiąc będzie posiadał swojego patrona – gwiazdę, której piosenki będą motywem przewodnim spotkań w danym miesiącu i która wystąpi wraz z najlepszymi uczestnikami zabawy na imprezie „jam z gwiazdą”, odbywającej się w każdy ostatni wtorek miesiąca.

Bohaterm kwietnia jest TOMEK MAKOWIECKI

Tomasz Makowiecki (ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) – polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Tomasz Makowiecki pewną popularność zyskał w 2002 roku za sprawą polskiej adaptacji talent show "Idol" w którym zajął 4. miejsce. W efekcie Makowiecki podpisał kontrakt fonograficzny z krajowym oddziałem BMG. Jeszcze w 2002 roku do sprzedaży trafił debiut piosenkarza zatytułowany Makowiecki Band. Muzyk stanął także na czele zespołu sygnowanego tą samą nazwą. W 2005 roku ukazał się kolejny album formacji pt. Piosenki na NIE. Dwa lata później został wydany, już pod imieniem i nazwiskiem piosenkarza, album zatytułowany Ostatnie wspólne zdjęcie.
W 2008 roku Makowiecki wraz z muzykami zespołu Myslovitz utworzył grupę pod nazwą NO! NO! NO!. Debiutancki album zespołu pod tą samą nazwą ukazał się w 2010 roku. Wraz z NO! NO! NO! Makowiecki uzyskał rok później dwie nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Dwa lata później muzyk powrócił do solowej działalności artystycznej. Pierwszy, po siedmioletniej przerwie album Makowieckiego zatytułowany Moizm ukazał się w 2013 roku i zyskał entuzjastyczne recenzje.

Terminy spotkań;

8, 15, 22 KWIETNIA, GODZ. 18:00 - JAM SESSION (wariacje na temat piosenek Tomka Makowieckiego)
29 KWIETNIA, GODZ. 20:00 – JAM Z GWIAZDĄ: TOMEK MAKOWIECKI (koncert + jam z najlepszymi uczestnikami spotkań)

W imprezie mogą uczestniczyć zarówno solowi instrumentaliści, jak i składy muzyczne.

WSTĘP WOLNY.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Impreza współfinansowana ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Piotrkowska 138/140, Łódź
Aktualna pozycja klubu: 5/1663 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Robert De Niro Kontra Al PacinoRobert De Niro Kontra Al PacinoPoniedziałek, 20 listopada 2017Mecz Lm Borussia Dortmund - Tottenham HotspurMecz Lm Borussia Dortmund - Tottenham HotspurWtorek, 21 listopada 2017Mecz Lm Juventus Fc - Fc BarcelonaMecz Lm Juventus Fc - Fc BarcelonaŚroda, 22 listopada 2017Lewe Łokcie I Zwidy - Koncert W DomuLewe Łokcie I Zwidy - Koncert W DomuCzwartek, 23 listopada 2017Bikiniarska Potańcówka Na 6 Urodziny Klubu DomBikiniarska Potańcówka Na 6 Urodziny Klubu DomPiątek, 24 listopada 2017
Poprzednie imprezy
Urodziny BielasaUrodziny BielasaSobota, 18 listopada 2017Wixapol Wraca Do DomuWixapol Wraca Do DomuPiątek, 17 listopada 2017Mindfck KwizMindfck KwizCzwartek, 16 listopada 2017Mecz Polska - MeksykMecz Polska - MeksykPoniedziałek, 13 listopada 2017Exodus1 PalExodus1 PalSobota, 11 listopada 2017