Impreza Kamil Bednarek Band Talizman Koncert Klub Scena Sopot odbędzie się 21 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Scena Sopot. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Kamil Bednarek  Band Talizman Koncert Klub Scena Sopot

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Kamil Bednarek Band Talizman Koncert Klub Scena Sopot

21 kwietnia 2018, Scena Sopot, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Klub Scena zaprasza na koncert promujący nowy album Kamila Bednarka "TALIZMAN"
Koncert główny:
- Kamil Bednarek & Band - godz. 21:00
--------------------------------------
Cena biletu: I pula
Standard: - 59 zł
VIP: 99 zł

Bilet VIP zapewnia:
• miejsce siedzące w strefie VIP /antresola
• widok na salę klubową i salę koncertową - wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
• osobna toaleta
Scena Klub || Strefa VIP: http://www.scenaklub.pl/vip/
--------------------------------------------
Gdzie kupić bilet
:
.pl
Biletomat
* salony
* kasa przed wejściem na koncert
----------------------------------------------------------------
Kamil Bednarek - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Muzyczną przygodę na poważnie Kamil zaczął z zespołem StarGuardMuffin, z którym wydał epkę „Ziemia Obiecana”. Szeroką popularność zdobył w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent”. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał rzadki status podwójnej platyny. W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół Bednarek. W 2012 roku nagrali wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Na ścieżce dźwiękowej filmu „Wałęsa. Człowiek z nadziei” znalazła się ich wersja „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty.

Zespół cały czas regularnie koncertuje, m.in. na festiwalu w Jarocinie, Odjazdach, ORF, na dużej scenie Przystanku Woodstock oraz poza granicami – na Wyspach Brytyjskich i w USA. Pod koniec roku 2013 zespół Bednarek zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.

Kamil Bednarek na naszym koncercie wystąpi wraz z zespołem w składzie: Piotr Piter Bielawski, Piotr Zwierz Stanclik, Radek Szyszkowski, Maciek Pilarz, Łukasz Bzowski, Łukasz Zgoda, Michał Podżus, Kamil Stefański.

DO POSŁUCHANIA:
Talizman
https://youtu.be/1nPAJ0_pow8
Jak długo jeszcze
https://youtu.be/S1TsL5BytM8
List
https://www.youtube.com/watch?v=RonC11o3oM4
Oddycham
https://www.youtube.com/watch?v=f9vseh-1rF8
Sailing
https://www.youtube.com/watch?v=u5lp7Zkug3Y
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Aleja Franciszka Mamuszki 2, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Stand-Up Skład - SopotStand-Up Skład - SopotNiedziela, 27 maja 2018Solar  Smolasty Koncert Klub Scena SopotSolar Smolasty Koncert Klub Scena SopotPiątek, 20 kwietnia 2018Marcin Kali Gutkowskikoncertklub Scena SopotMarcin Kali Gutkowskikoncertklub Scena SopotSobota, 14 kwietnia 2018Bedoeskoncertklub Scena SopotBedoeskoncertklub Scena SopotSobota, 7 kwietnia 2018Białas  Lanektour De Polonkoncertklub Scena SopotBiałas Lanektour De Polonkoncertklub Scena SopotSobota, 24 marca 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Kraków