• 0Fani
  • 263Lubią to
  • 52Byli tu
  • 0Imprezują tu

Al.Niepodległości 8
, Poznań

Informacje o klubie

Club położony jest w centrum Poznania al. Niepodległości 8a nieopodal UE (wejście od ul. Taylora ), stał się najlepszym adresem w mieście. Zatem wszystkie drogi prowadzą do nas! Tubylcami są dwudziesto i trzydziestolatkowie - to grupy dominujące, wyzwalające burzę hormonalno - ekspresyjną, w której po prostu trzeba uczestniczyć. Ciekawe wnętrze i ogromna przestrzeń clubu z widokiem na ogródek letni zamyka cały smaczek. Muzyczne klimaty przy rytmach DJ'a na dużym parkiecie potwierdzą chęć istnienia. Talent wrodzony wyzwolisz na imprezie karaoke show powalając klubowiczów na kolana. W alibi dodatkowo przeżyjesz sportowe transmisje przy 4 telebimach i wtapiając się 250 osobową widownię, poczujesz dreszczyk emocji. W sercu clubu - bar, w gronie przyjaciół , przy niezwykle miłej i atrakcyjnej (!!!) obsłudze, pozostaje tylko wypowiedzieć magiczne słowo - na zdrowie! ;-) Nostalgię, zmęczenie wyciągnie doskonale działająca klimatyzacja i wentylacja;-] Tak żyje club alibi, Wasz Club :-) 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska794

Club Rank wielkopolskie114

Club Rank Poznań54

Liczba punktów klubu: 33 Liczba klubów w systemie: 1667 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Dzień Kobiet W Alibi ClubDzień Kobiet W Alibi ClubPiątek, 8 marca 2013Zlot Fanów Manchester City  Manchester UnitedZlot Fanów Manchester City Manchester UnitedPoniedziałek, 30 kwietnia 2012Początek Weekendu W Alibi ClubPoczątek Weekendu W Alibi ClubPiątek, 2 marca 2012Koncertowa Środa W Alibi ClubKoncertowa Środa W Alibi ClubŚroda, 29 lutego 2012Gorączka Sobotniej Nocy W Alibi ClubGorączka Sobotniej Nocy W Alibi ClubSobota, 25 lutego 2012Alibi Club Sport Na Dużym EkranieAlibi Club Sport Na Dużym EkranieNiedziela, 30 października 2011Strefa KibicaStrefa KibicaWtorek, 18 października 2011Strefa KibicaStrefa KibicaWtorek, 11 października 2011Impreza Lata 80 90 I Nie Zabraknie Też NowościImpreza Lata 80 90 I Nie Zabraknie Też NowościSobota, 8 października 2011ImprezaImprezaPiątek, 7 października 2011