• 28Fani
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

ul.Chwiałkowskiego 35/37, Poznań

Informacje o klubie

Amboseli należy do grona największych poznańskich klubów. Znajduje się w centrum miasta przy ulicy Chwiałkowskiego 35/37. Obecnie lokal jest w stanie pomieścić swobodnie 1000 osób. Składa się z dwóch poziomów - na dolnym znajduje się parkiet taneczny, loże oraz bar, na drugim zaś duże wygodne loże.
Amboseli charakteryzuje niezwykle przyjazna atmosfera. Miejsce to stworzono z myślą o tych, którzy lubią gorącą, słoneczną plażę i cudowne chwile relaksu. Jest azylem od zgiełku dnia codziennego, klubem w którym równie dobrze można się zabawić jak i wypocząć. Wyselekcjonowane towarzystwo, pozwoli na zabawę w komfortowych warunkach.
Rezydentami klubu są dj Maikez i dj Adams, którzy dbają o znakomity dobór repertuaru oraz wyśmienitą zabawę. Często organizowane są imprezy specjalne z udziałem gwiazd sceny klubowej. Ze względu na pojemność klubu i niespotykany wystrój to idealne miejsce na organizację imprez firmowych, studenckich oraz 18nastek.
Przyjdź i sprawdź najbardziej egzotyczny klub w Poznaniu!


 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska308

Club Rank wielkopolskie52

Club Rank Poznań21

Liczba punktów klubu: 160 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Beatsplit On TourBeatsplit On TourPiątek, 28 stycznia 2011Dj Adams B-Day PartyDj Adams B-Day PartyPiątek, 14 stycznia 2011