• 48Fani
  • 6163Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Łąkie Stare 92, Łąkie k. Rakoniewic

Informacje o klubie

Klub zlokalizowany jest 3 km od głównej trasy Poznań-Zielona Góra w miejscowości Łąkie k./Rakoniewic. Powstał on 15 styczna 1995 roku pod nazwę Sandokan, jednak na początku 2002 roku zmienił nazwę na Disco Klub Amsterdam i w swojej muzycznej przygodzie trwa do dziś. W roku 2009 klub został rozbudowany. Powiększono go o drugą salę dzięki czemu muzyka w klubie została podzielona na dwa osobne parkiety. Zwiększono ilość boksów oraz dobudowano drugi bar z myślą o klubowiczach. Budynek klubu został specjalnie wybudowany dla potrzeb imprez muzycznych, dzięki czemu atmosfera jaka tu panuje na pewno będzie Wam odpowiadać, a niezwykłe wnętrze sprawi, że zapewne wrócicie tu po raz kolejny. Do dyspozycji wszystkich bawiących są dwa parkiety muzyczne, dwa bary, ogródek letni oraz parking o powierzchni jednego hektara.

Do tej pory klub gościł wielu dj’ów polskiej sceny klubowej - zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i debiutantów, takich jak: Dj Boldy, Dj Bazz, Dj Alien, Dj Inox, Dj 2M!C, Dj Matush, Dj Zokratez, Dj Qbi, Dj Ando, Dj Adi, Dj Kros, Dj Maniak, Dj @lex, Waveschock, DafHouse i inni.

Wielokrotnie przebudowywana dyskoteka istnieje i działa już od 14 lat co stanowi prawdziwy ewenement w branży rozrywkowej na tym terenie Aktualnie lokal posiada powierzchnię prawie 800 m2. Główny parkiet zapewni Wam komfort zabawy, a po niej, kiedy już się zmęczycie, mamy dla Was dużo siedzących miejsc (na 200 osób) w wygodnych lożach. Sala posiada balkony widokowe na główny parkiet oraz bary których bogaty asortyment zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów. Dzięki napojom bezalkoholowym jak i wysoko procentowym będziecie mogli ugasić pragnienie i wzbogacić się o energię tak potrzebną do całonocnej zabawy. W klubie panuje ciepły i domowy nastrój , idealnie pasujący do panujących tam klimatów muzycznych. Na głównym parkiecie grane są utwory z gatunku muzyki house, electro house, progressive house, techno house itp. prezentowane przez rezydentów i ich gości. Na drugim parkiecie znajdziecie zagraniczne oraz polskie akcenty, komercyjny dance i wiele innych gatunków i podgatunków kojarzonych z komercyjnym brzmieniem klubowym. To wybuchowa mieszanka, którą możecie usłyszeć właśnie u nas.

Amsterdam to nie tylko centrum rozrywki ale również zgrany zespół ludzi, którzy dbają nieustannie aby uczestnicy imprez czuli się wygodnie i bezpiecznie. Największą chyba zaletą naszego klubu jest jego techniczne wyposażenie. W dyskotece zamontowano nagłośnienie, które przy swojej mocy sięgającej prawie 10 tys. watt generuje krystalicznie czysty dźwięk. Klub posiada nowoczesną aparaturę oświetleniową zamontowaną na specjalnie skonstruowanych konstrukcjach aluminiowych. Strona oświetleniowa Amsterdamu, to rozbudowany system skanerów, ruchomych głów, laserów.W naszym lokalu gwarantujemy klientom 100% bezpieczeństwa. W tym celu przy wejściu oraz w klubie zainstalowano system kamer a bezpośrednio nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nasz lokal czuwają pracownicy ochrony. Jeżeli chodzi o rozwój naszego klubu to oczywiście nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Planujemy kolejne zmiany, a wszystko to w trosce o naszych klientów. Pragniemy aby ludzie odwiedzający nasz klub dostali to co najlepsze w branży dyskotekowej, a nazwa Disco Klub Amsterdam kojarzyła się wszystkim z najlepszą muzyką klubową. Tak więc teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko zaprosić Was w każdy piątek i sobotę od 21:00 do białego rana.

 

 

 

WYPOSAŻENIE KLUBU AMSTERDAM

OŚWIETLENIE:
Skanery
Ruchome głowy
Par 64-1000W – 16 szt.
Par 36-35 W – 30 szt.
Strobo MARTIN Atomic 3000 + sterownik
Neony (niebieski i czerwony) – 120 m Laser FLASH FL-02 GREEN 5W
Projektor – BENQ + Ekran
Wytwornica dymu EUROLITE N-150
Kula lustrzana 80 cm
Świetlówki UV + oprawa PHILIPS TLD 36/08 – 10 szt
Konstrukcja aluminiowa LUMEX TRISYSTEM – 80 m

STEROWANIE I ZASILANIE:
EUROLITE SCAN CONTROL – 1szt.
DMX MASTER FL – 240 I – 1 szt.

NAGŁOŚNIENIE:
Kolumny basowe: POL-AUDIO 800W – 4 szt.  Kolumny szerokopasmowe: CROWN 300W – 6 szt.

WZMACNIACZE:
A.D.S. 500 LX – 1 szt.
A.D.S. 800 LX – 2 szt. 
A.D.S. 1400 LX – 1 szt.

KOMPRESOR / LIMITER BEHRINGER - 1 szt.
KOREKTOR BEHRINGER - 1 szt.

KONSOLETA:
MIKSER: PIONEER - DJM 800 – 1 szt.
Słuchawki: TECHNICS RP-DH 1200 – 1 szt.
CD: PIONEER - CDJ 1000 MK III – 2 szt.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska230

Club Rank wielkopolskie32

Club Rank Łąkie k. Rakoniewic1

Liczba punktów klubu: 996 Liczba klubów w systemie: 1645 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych