• 16Fani
  • 1977Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Nowy Wiśnicz, Nowy Wiśnicz

Informacje o klubie

Bastylia pierwszy raz rozbrzmiała dźwiękiem 12 kwietnia 2004 roku, kiedy to Dj Robson wypowiedział uroczyste: "ZA! CZY!NAMY". Klub położony jest w Nowym Wiśniczu k. Bochni, nieopodal pięknego zamku. Stylizowana na średniowieczne zamczysko dostarcza wyjątkowego klimatu bawiącym się tam ludziom.

Sercem klubu jest baszta, wieża którą okupuje załoga, Bastylia Dj`s Team  czyli Dj Robson < wielokrotny laureat mistrzostw polski dj`ów> bawiący ludzi w sobotę, Dj Macieq, który pozytywnie nastawia gości do zbliżającego się tygodnia pracy i szkoły, oraz LDj Sławek władający ponad 40k Watami światła.

Lokal jest w stanie pomieścić ok 1300 klubowiczów, którzy pod skrzydłami "KONWOJu" mogą się bezpiecznie i beztrosko bawić.  Do dyspozycja mają obszerny bar z ogromnym asortymentem napojów <nie tylko wysokooktanowych > oraz czego dusza zapragnie <no może oprócz lodów>, a gdy zgłodniejemy można przekąsić przepyszna kiełbaskę, albo i jeszcze pyszniejsza karkóweczke przygotowana na prawdziwym grillu z oryginalnego przepisu specjalnie przyrządzoną.
Znajduje się tam  200 miejsc siedzących które pozwalają spokojnie posilić się przed kolejna dawka zabawy.

Klub składa się z dwoch poziomów. Na pierwszym znajdują się juz wspomniane bar i grill, jak i sala taneczna z podświetlanymi stopniami, otoczona wygodnymi lożami. Dla odważnych pozostaje również scena, która cieszy się dużą popularnością wśród bawiących się klubowiczów.

Drugi poziom, połączony pomostem z Dj`ką, pozwala obserwować to co się dzieje na sali jak i wygodnie odpocząć w dużych, wygodnych lożach.

Obecnie imprezy odbywają się w soboty i niedziele. Sobota  start o godzinie 20:30 "Różne klimaty o rożnej porze": DANCE, TRANCE, CLUB, HOUSE, BLACK HIP-HOP,  czyli wszystko co dobre i nowe tak nieprzerwanie do godziny 3:30

W niedziele natomiast Dj Macieq przenosi nas w czasie serwując nam prawdziwy spacer w przeszłość, prezentując stare dobre hity z przed lat. Zaczynając o 20:30 wycieczkę w czasie, podczas której nie zabraknie również nowszych klimatów, kończymy o godzinie 1:30

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska476

Club Rank małopolskie51

Club Rank Nowy Wiśnicz1

Liczba punktów klubu: 279 Liczba klubów w systemie: 1666 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Freedom Party  Klub Bastylia Nowy WiśniczFreedom Party Klub Bastylia Nowy WiśniczSobota, 12 listopada 2011y  Funky Party  Klub Bastyliay Funky Party Klub BastyliaSobota, 25 czerwca 2011Lany Poniedziałek W Klubie BastyliaLany Poniedziałek W Klubie BastyliaPoniedziałek, 25 kwietnia 2011