• 0Fani
  • 862Lubią to
  • 78Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul. św.Marcin 80/82
C.K.ZAMEK
wejście od ul. Kościuszki
, Poznań

Informacje o klubie

Jak się czujesz? Deszczowy dzień rozstraja, upał męczy, jesień wlewa wodę za kołnierz? W Bogocie pory roku nie mają znaczenia, w Bogocie zawsze jest pogoda (ducha).

 

W sercu Poznania, u zbiegu ulic św. Marcin i Kościuszki, w podziemiach majestatycznego Zamku, jest takie miejsce – El dorado rozrywki – Bogota – w którym odnajdziesz klimat tego szmaragdowego miasta nad chmurami, klimat fantastycznej, zniewalającej fiesty, klimat elegancji z nutką pikanterii.

 

W Bogocie przemycamy doskonałą zabawę w oszałamiających ilościach. Nasi DJ’e rezydenci kuszą na parkiecie mnóstwo wirujących ciał w rytmach hitów ostatnich 30 lat oraz latino.

W przytulnych wnętrzach sali kameralnej zapewniamy miejsce dla 30 osób. Tym, którzy wolą tętniące gwarem miejsca proponujemy zabawę w sali głównej klubu, gdzie pomieści się 200 gości.

Od naszych najwymyślniejszych drinków zakręci się Wam w głowie, a nasza obsługa będzie służyć Wam nieustającą pomocą. Jesteśmy już znani z rewelacyjnych imprez organizowanych – firmowych, jak i prywatnych.

 

Wybuchowa mieszanka – wyśmienitego humoru, wybornych trunków, smakowitej kuchni – która jest naszą specjalnością udzieli się każdemu aż do białego rana!!! (wstęp od 21 - lat )

Czekamy na rezerwacje i spontaniczne odwiedziny. Stali klienci Bogoty mogą u nas liczyć na karty VIP.

 

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska417

Club Rank wielkopolskie64

Club Rank Poznań25

Liczba punktów klubu: 86 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych