• 0Fani
  • 732Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul. Rynek-Ratusz, Gliwice

Informacje o klubie

Club Magnes to miejsce, gdzie spotykają się tradycja i nowoczesność. Ciekawe połączenie, prawda? A przynajmniej intrygujące....

W XIV - wiecznym wnętrzu dokonując inwazji dźwięku i koloru staraliśmy się stworzyć miejsce, które zachwyca atmosferą zabawy i pozytywnej energii.

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, wcześniej w podziemiach mieścił się Pub 3M, który, używając może nieco przesadnej metafory przekształciliśmy z gąsienicy w barwnego motyla.

Nieco bezbarwne wnętrze potraktowaliśmy nowymi kolorami, efektownym nagłośnieniem wysokiej klasy i nowoczesnym oświetleniem. Club Magnes ma przyciągać fajnych ludzi, bo to oni tworzą to, co stanowi o atrakcyjności jakiegoś miejsca - fantastyczną atmosferę.

Ze swojej strony zapewniamy miły i profesjonalny personel, który dokłada wszelkich starań, żeby klienci byli zadowoleni, a także coś pysznego na ząb oraz całą gamę najprzeróżniejszych drinków, tworzonych z alkoholi z całego świata, no i niesamowitą muzę.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska450

Club Rank śląskie68

Club Rank Gliwice5

Liczba punktów klubu: 73 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Maniac Dj  Lj Qlima Crazy ShowManiac Dj Lj Qlima Crazy ShowPiątek, 12 października 2012Pick And Mix PartyPick And Mix PartyPiątek, 4 maja 2012Weekend Ostatkowo-WalentynkowyWeekend Ostatkowo-WalentynkowyPiątek, 17 lutego 2012AndrzejkiAndrzejkiŚroda, 30 listopada 2011Halloween Party NightHalloween Party NightPiątek, 28 października 2011Night Session SpecialNight Session SpecialPiątek, 14 października 2011Urban Bush PartyUrban Bush PartyPiątek, 30 września 2011Back To School PartyBack To School PartyPiątek, 9 września 2011Disco Polo PartyDisco Polo PartySobota, 20 sierpnia 2011After Po Nocy ŚwiętojańskiejAfter Po Nocy ŚwiętojańskiejŚroda, 22 czerwca 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo