• 1Fani
 • 8526Lubią to
 • 10661Byli tu
 • 1Imprezują tu

Rynek 7
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

"Coffee Planet, otwarte queerowe serce Wrocławia; niby zwykła kawiarnia, a tak naprawdę o wiele więcej... W dzień najsympatyczniejszy kelner poda Ci tu wyśmienitą kawę, deser albo po prostu soczek. W nocy kolorowe drinki mieszamy z najlepszą muzyką. Ani się obejrzysz, gdy znajdziesz się na parkiecie wśród roztańczonych ciał, wśród dobrych znajomych i... intrygujących nieznajomych. Nasi DJ porywają do tańca nawet filary. W czwartki możesz poczuć się jak prawdziwy piosenkarz, w piątki skąpać w delikatnych dźwiękach, a w sobotnie noce wyszaleć jak gwiazda disco! W dzień i w nocy możesz u nas chłonąć atmosferę sztuki i życia, bo ściany Coffee zdobią piękne fotografie i niecodzienne dzieła sztuki, których nie zobaczysz nigdzie indziej w mieście. W letnie noce zaś możesz podziwiać rozgwieżdżone niebo z naszego ogródka. W każdy wtorek odbywają się koncerty z cyklu Muzyczny Parapet, a w czwartek na Karaoke: F*CK ME! I"M SINGER! Wspieramy artystów i zadowalamy Klientów. Sprawdź nas już dzisiaj!" 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska265

Club Rank dolnośląskie26

Club Rank Wrocław18

Liczba punktów klubu: 907 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Karaoke Dj Tvardy KatrinaKaraoke Dj Tvardy KatrinaCzwartek, 11 stycznia 2018Kino Men Movie Planet Ostatnia LekcjaKino Men Movie Planet Ostatnia LekcjaŚroda, 10 stycznia 2018The Musical - New YearS Eve 17The Musical - New YearS Eve 17Niedziela, 31 grudnia 2017Kino Men Movie Planet Tom Of Finland Edycja ŚwiątecznaKino Men Movie Planet Tom Of Finland Edycja ŚwiątecznaŚroda, 27 grudnia 2017Kino Men Movie Planet Pięć TańcówKino Men Movie Planet Pięć TańcówWtorek, 19 grudnia 2017So Good To Be Bad VerlakeSo Good To Be Bad VerlakeSobota, 16 grudnia 2017Kino Men Movie Planet Chłopcy Z Dworca ZooKino Men Movie Planet Chłopcy Z Dworca ZooŚroda, 13 grudnia 2017Wernisaż Aleksandra Cała - EksperymentyWernisaż Aleksandra Cała - EksperymentyŚroda, 6 grudnia 2017So Good To Be BadSo Good To Be BadSobota, 2 grudnia 2017DivaS Night Beyonce The Best Of BeyonceDivaS Night Beyonce The Best Of BeyoncePiątek, 24 listopada 2017