• 1Fani
  • 8354Lubią to
  • 10425Byli tu
  • 1Imprezują tu

Rynek 7
Pasaż pod Błękitnym Słońcem
, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

"Coffee Planet, otwarte queerowe serce Wrocławia; niby zwykła kawiarnia, a tak naprawdę o wiele więcej... W dzień najsympatyczniejszy kelner poda Ci tu wyśmienitą kawę, deser albo po prostu soczek. W nocy kolorowe drinki mieszamy z najlepszą muzyką. Ani się obejrzysz, gdy znajdziesz się na parkiecie wśród roztańczonych ciał, wśród dobrych znajomych i... intrygujących nieznajomych. Nasi DJ porywają do tańca nawet filary. W czwartki możesz poczuć się jak prawdziwy piosenkarz, w piątki skąpać w delikatnych dźwiękach, a w sobotnie noce wyszaleć jak gwiazda disco! W dzień i w nocy możesz u nas chłonąć atmosferę sztuki i życia, bo ściany Coffee zdobią piękne fotografie i niecodzienne dzieła sztuki, których nie zobaczysz nigdzie indziej w mieście. W letnie noce zaś możesz podziwiać rozgwieżdżone niebo z naszego ogródka. W każdy wtorek odbywają się koncerty z cyklu Muzyczny Parapet, a w czwartek na Karaoke: F*CK ME! I"M SINGER! Wspieramy artystów i zadowalamy Klientów. Sprawdź nas już dzisiaj!" 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska264

Club Rank dolnośląskie27

Club Rank Wrocław18

Liczba punktów klubu: 898 Liczba klubów w systemie: 1662 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Filmowe Środy - Artykuł OsiemnastyFilmowe Środy - Artykuł OsiemnastyŚroda, 20 września 2017Czwartkowe Karaoke Z KatrinąCzwartkowe Karaoke Z KatrinąCzwartek, 14 września 2017Czwartkowe Karaoke Z KatrinąCzwartkowe Karaoke Z KatrinąCzwartek, 7 września 2017Realna Iluzja - Krzysztof PolaczenkoRealna Iluzja - Krzysztof PolaczenkoSobota, 5 sierpnia 2017Opowiedz W Jakich Kolorach Za Mną TęskniszOpowiedz W Jakich Kolorach Za Mną TęskniszNiedziela, 2 lipca 2017Malarstwo-Marzena EwiakMalarstwo-Marzena EwiakNiedziela, 28 maja 2017Drop Dead GoldieDrop Dead GoldiePiątek, 26 maja 2017Wielka Noc Kobiet  Les In DressWielka Noc Kobiet Les In DressPiątek, 21 kwietnia 2017Stilettos Impro Dance  Regularne Zajęcia Tańca Na ObcasachStilettos Impro Dance Regularne Zajęcia Tańca Na ObcasachŚroda, 5 kwietnia 2017Stilettos Impro Dance  Regularne Zajęcia Tańca Na ObcasachStilettos Impro Dance Regularne Zajęcia Tańca Na ObcasachŚroda, 29 marca 2017