• 2Fani
  • 392Lubią to
  • 166Byli tu
  • 0Imprezują tu

Al. Mamuszki 2, Sopot

Informacje o klubie

Wyjątkowy klub przy samej plaży w Sopocie. Gustowne wnętrze przeznaczone dla najbardziej wymagającego klienta, wstęp od 21 lat, selekcja ,strefa VIP, 3 bary. Cream- lokal z niepowtarzalnym klimatem- bez papierosa!! Latem Beach Bar na plaży!
 
...to unikalne miejsce na mapie sopockich klubów. Nowy, zupełnie inny poziom imprezy. Lokal mieści się w budynku bezpośrednio sąsiadującym z plażą. Wyszukane wnętrza w połączeniuz nowoczesną aranżacją przestrzeni, sprawiają, iż Cream Sopot wpisuje się do grona najbardziej prestiżowych klubów w Trójmieście. Poza oryginalnym wystrojem, gustownie dobraną kolorystyką, głównym atutem klubu jest starann...ie dobrana muzyka grana przez najlepszych polskich jak i zagranicznych dj'i. Grają u nas m. in Ricardo (Platinium/ W-wa), Moondeck (Utopia/W-wa), Tenessee (Rich & Famouse/ W-wa), Alec Sun Drae (London/UK) i wielu innych.Tak wyjątkowo dobrana kompozycja gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. Cream Sopot to dwie Sale: Main Room & Vip Room z gustownie dobranym wnętrzem przeznaczonym
dla najbardziej wymagającego klienta gwarantującym zabawę w warunkach najwyższego standardu.
Do dyspozycji klienta przeznaczone są trzy profesjonalnie wyposażone bary. Dwa z nich znajdują się w Main Room'ie - przestronnym pomieszczeniu z dużym parkietem do tańca oraz dj'ką. Trzeci natomiast , nieco mniejszy, jednak równie dobrze wyposażony usytuowany jest na antresoli w Vip Roomie'ie.Oprócz wysublimowanej architektury wnętrza i muzyki o zadowolenie klienta zadba również kompetentny personel, który dołoży wszelkich starań by każda spędzona chwila w klubie Cream Sopot była tą niezapomnianą...Dodatkowym atutem jest fakt, iż w tym klubie bawimy się bez papierosa. Dla palaczy przewidzieliśmy specjalne pomieszczenie.Ponadto klub dysponuje: salą bankietową i restauracją z pełnym wyposażeniem gastronomicznym. Z restauracji jest bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na Zatokę i molo oraz prywatną plażę o powierzchni aż 8.000 m2.
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska523

Club Rank pomorskie50

Club Rank Sopot13

Liczba punktów klubu: 49 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Dirty BeatzDirty BeatzSobota, 24 września 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa