• 5Fani
  • 32303Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Wrocławska 21, Poznań

Informacje o klubie

W pełni latynoski klub w samym centrum Poznania, w którym przez siedem dni w tygodniu można bawić się przy gorących rytmach salsy, marengue, bachaty, reggaetonu i nie tylko… Ukryty w podwórku przy ulicy Wrocławskiej 21 od wejścia zaskakuje gości swymi niezwykłymi wnętrzami o łącznej powierzchni ponad 300m2. Nasi goście mają do dyspozycji wiele pomieszczeń między innymi osobną salę - z własnym barem (na bankiety i imprezy zamknięte). Obszerne i wygodne łoże ze skóry, kameralny półmrok i bardzo duży wybór trunków - oto składniki, które pozwolą zorganizować w klubie Cuba Libre zarówno imprezę pracowniczą, wieczory kawalerskie i panieńskie jak i przeżyć wyjątkowe chwile w gronie przyjaciół Lokal powstał z miłości do Kultury latynoamerykańskiej z inicjatywy Klaudii i Macieja Lopez, rodowitych Kubańczyków. Nazwa nie jest przypadkowa. Cuba Libre oznacza „Wolna Kuba” i jest jednocześnie nazwą bardzo znanego drinka w którym połączono składniki symboliczne dla dwóch przeciwnych stron (cola=USA natomiast rum=Cuba) Wolną Kubą chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszyscy bez względu na wiek, pochodzenie czy preferencje muzyczne mogą się na chwilę przenieść w świat radości i zabawy jaką tworzy muzyka latynoska. Nietuzinkowi Dj’e, utytułowani instruktorzy tańca i egzotyczne drinki sprawiają, że każdy wieczór spędzony w Cuba Libre jest niezapomnianym doznaniem. Zapraszamy na najprawdziwsze latynoskie Fiesty! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska61

Club Rank wielkopolskie12

Club Rank Poznań3

Liczba punktów klubu: 3574 Liczba klubów w systemie: 1664 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
ValentineS Latin LoversValentineS Latin LoversŚroda, 14 lutego 2018Podkoziołek W Cuba LibrePodkoziołek W Cuba LibreWtorek, 13 lutego 2018Sylwester W Cuba Libre - Dancing With The StarsSylwester W Cuba Libre - Dancing With The StarsNiedziela, 31 grudnia 2017Urodzinowe Gastro Na 10-Lecie Cuba Libre  Konkurs BarmańskiUrodzinowe Gastro Na 10-Lecie Cuba Libre Konkurs BarmańskiNiedziela, 26 listopada 2017Urodzinowy Konkurs estrella De Cuba LibreUrodzinowy Konkurs estrella De Cuba LibreSobota, 25 listopada 2017Urodzinowy Konkurs estrella De Cuba LibreUrodzinowy Konkurs estrella De Cuba LibreŚroda, 22 listopada 2017Vampires In Cuba LibreVampires In Cuba LibreSobota, 28 października 2017Cubazacuba By Havana ClubCubazacuba By Havana ClubŚroda, 31 maja 2017Student TrafficStudent TrafficCzwartek, 11 maja 2017WomenS Day In CubaWomenS Day In CubaSobota, 4 marca 2017