• 788Fani
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Ul. Wybickiego , Manieczki

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub Ekwador to miejsce legendarne i kultowe dla polskiej sceny muzyki klubowej - tak o naszym klubie piszą redaktorzy portali FTB.pl oraz Wirtualnej Polski. Ekwador od lat stanowi integralną część sceny trance w Polsce i pomimo olbrzymiej konkurencji klub w dalszym ciągu wiedzie prym zarówno w jakości organizowanych imprez, jak i wyjątkowej i niesamowitej atmosferze panującej wśród klubowiczów. Tradycją polskiej sceny klubowej stały się już sylwestrowe imprezy w klubie Ekwador.

 

 

Z roku na rok do Ekwadoru przybywa coraz więcej imprezowiczów, którzy pragną przeżyć szaloną, pełną niespodzianek i euforii, imprezę.  Dziesiątki tysięcy zadowolonych klubowiczów utwierdziło Ekwador w przekonaniu, że należy kontynuować legendę klubu. Reaktywacja Ekwadoru spotkała się z bardzo wielkim zainteresowaniem klubowiczów.

 

 

Organizowane imprezy są cykliczne i mają miejsce raz na kilka tygodni. Każda z nich jest kwintesencją tego, czym od lat fascynują się klubowicze. Dwie odrębne sale muzyczne, sala bilardowa, zadaszony ogródek letni, restauracja, sześć doskonale zaopatrzonych barów, oraz ogrodzony i monitorowany parking są do dyspozycji naszych klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie, a wracając do domu z uśmiechem na ustach wspominać będzie imprezę, którą można określić mianem jednej z najlepszych imprez życia!

 

 

Ekwador w Manieczkach ma swoje miejsce w historii polskiego clubbingu i gdyby nie ta kuźnia talentów to niejeden polscki lider DJ-skich rankingów nie byłby dzisiaj tym kim jest. To właśnie w Ekwadorze zaczynały swoją karierę obecne gwiazdy zarówno polskiej, jak i już światowej sceny DJ. To właśnie pionierska ekipa Ekwadoru przełamała bariery i przetarła szlaki organizując pierwsze wielkie eventy muzyczne takie jak Sunrise With Ekwador w kołobrzeskim amfiteatrze, czy Amsterdam Dance Mission.

 

 

Klub Ekwador jest miejsce w którym występować chcą gwiazdy światowego formatu - niezależnie czy jest to Menno de Jong, Rank 1, Blank & Jones, Galen Behr, Johan Gielen, czy też 4 Strings, Ron van Beuken, Re:Locate, Tatana lub Signum to każdy z nich wystąpił w Ekwadorze i z miła chęcią wracają by zagrać ponownie w klubie. Lista gwiazd, która wystapiła w Ekwadorze jest olbrzymia i nieustająco się powiększa... kto jeszcze wystąpi i kiedy? Wracajcie na strony www.ekwador.com.pl i szukajcie nowych informacji o naszych imprezach! Nie chcielibyście przegapić kolejnej wielkiej gwiazdy, która niedługo dla Was wystąpi prawda?

 

www.ekwador.com.pl

e-mail: manager@ekwador.com.pl 
Rezerwacje loży: 516 39 29 39
Manieczki ul.Wybickiego

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska49

Club Rank wielkopolskie11

Club Rank Manieczki1

Liczba punktów klubu: 4000 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Energy 1Energy 1Sobota, 25 lutego 2017Atb Live At Ekwador ManieczkiAtb Live At Ekwador ManieczkiSobota, 11 lutego 2017Marcel WoodsMarcel WoodsSobota, 14 stycznia 2017Ekwador Manieczki Sensation Of Love With Richard DurandDj JeanEkwador Manieczki Sensation Of Love With Richard DurandDj JeanNiedziela, 25 grudnia 2016Ekwador Manieczki Pres Energy 1Ekwador Manieczki Pres Energy 1Sobota, 26 listopada 2016Independence Day 2016 By Ekwador ManieczkiIndependence Day 2016 By Ekwador ManieczkiCzwartek, 10 listopada 2016Back To Old Night With DrMotteHardy HardHazelBack To Old Night With DrMotteHardy HardHazelSobota, 8 października 2016Ekwador Manieczki PresTom Novy  Plastik Funk  Kurd Maverick  Woody Van EydenEkwador Manieczki PresTom Novy Plastik Funk Kurd Maverick Woody Van EydenSobota, 17 września 2016World Of Music Presents Aly  FilaWorld Of Music Presents Aly FilaNiedziela, 14 sierpnia 2016Amsterdam Dance Mission 2016 ReaktywacjaAmsterdam Dance Mission 2016 ReaktywacjaSobota, 28 maja 2016