• 0Fani
  • 12596Lubią to
  • 0Byli tu
  • 7Imprezują tu

Pułaskiego 45, Bydgoszcz

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

EPIC Club jest jednym z najbardziej wyluzowanych klubów w Kujawsko-Pomorskim! 2 sale i dwa rodzaje muzyki to już standard w NAJLEPSZYCH klubach polski. Wysublimowane wnętrze, bezpieczeństwo, wspaniali Goście, doskonała obsługa i wyjątkowa muzyka – to tylko niektóre z powodów, dla których warto nas odwiedzić. Club EPIC jest nowym brandem tuż obok kręgielni Broadway, lata doświadczeń nauczyły nas jak najlepiej zatroszczyć się o Klubowiczów, dzięki czemu Goście naszego lokalu zawsze wychodzą z niego zadowoleni. Naszą dewizą są dwa cytaty, które towarzyszą nam w budowaniu HISTORII tego wspaniałego miejsca. !! Najlepsi z NAMI !! Tu się TERAZ Bywa !! Wystrój Energiczne kolory symbolizują dynamikę i orzeźwienie, które każdy klubowicz czuje już po przekroczeniu drzwi lokalu. Wyjątkowym elementem wnętrza jest oświetlenie, które w zestawieniu z barwami tego miejsca tworzą NIESAMOWITY klimat. Oryginalna aranżacja i perfekcyjne dobrane kolory sprawiają, że Club EPIC długo pozostaje w pamięci każdego Klubowicza. Obsługa w barach Naszym Head Barmanem jest Barman Orgazmus, który utrzymuje najwyższy standard podawania napojów w stylu flair wraz z elementami barmaństwa klasycznego. Spełniamy wszystkie standardy i normy dotyczące Obsługi Gości. A przy tym się dobrze bawimy. - bardzo MIŁO - bardzo Szybko - bardzo dobre przygotowanie koktajli Dzięki wykwalifikowanym barmanom w klubie można skosztować nawet najbardziej wyszukanych trunków, a dzięki ich różnorodności, każdy Klubowicz może poczuć się wyjątkowo. Bary są obszernie wyposażone, zaczynając od standardowych rodzajów, kończąc na tych najbardziej wyszukanych, najbardziej ekskluzywnych. Niesamowity klimat: Wyszukane dźwięki sprawiają, że KAŻDY Klubowicz czuje wyjątkowy pozytywny nastrój. O pełną radość Klubowiczów dbają Rezydenci Club`u: Scena Techniczna: CHELLMINSKY, Second Room: DJ KRYZ Z pewnością ten krótki opis nie wystarczy by EPIC w Bydgoszczy od DZIŚ stał się Twoim klubem. Zatem odwiedź NAS, a My zatroszczymy się, by każda impreza była nadzwyczajna! W każdy piątek i Sobotę jesteśmy do Twojej dyspozycji od godz. 20:00 do 04:00. Czekają na Ciebie dwie sale: Dance i serce klubu - Sala klubowa. EPIC !! Najlepsi z NAMI !!  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska179

Club Rank kujawsko-pomorskie9

Club Rank Bydgoszcz3

Liczba punktów klubu: 1624 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Holenderska Gwiazda W Epic ClubHolenderska Gwiazda W Epic ClubSobota, 29 kwietnia 2017Cosmic Gate Materia Album TourCosmic Gate Materia Album TourPiątek, 21 kwietnia 2017Legenda Polskiej Sceny Muzyki PopDanceLegenda Polskiej Sceny Muzyki PopDanceNiedziela, 16 kwietnia 2017Największa Impreza Dla Szkół Vol 3Największa Impreza Dla Szkół Vol 3Czwartek, 13 kwietnia 2017Lejdis Night - Dzień Kobiet W Epic ClubLejdis Night - Dzień Kobiet W Epic ClubPiątek, 10 marca 2017Epic Carnival End - Arusha B-Day BashEpic Carnival End - Arusha B-Day BashSobota, 25 lutego 2017We Love Epic - Walentynki W Epic ClubWe Love Epic - Walentynki W Epic ClubSobota, 11 lutego 2017Epic Electro NightEpic Electro NightSobota, 4 lutego 2017Epickie Rozpoczęcie Ferii Dla Szkół ŚrednichEpickie Rozpoczęcie Ferii Dla Szkół ŚrednichPoniedziałek, 30 stycznia 2017Epic Club NightEpic Club NightSobota, 21 stycznia 2017