• 0Fani
  • 12101Lubią to
  • 0Byli tu
  • 7Imprezują tu

Pułaskiego 45, Bydgoszcz

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

EPIC Club jest jednym z najbardziej wyluzowanych klubów w Kujawsko-Pomorskim! 2 sale i dwa rodzaje muzyki to już standard w NAJLEPSZYCH klubach polski. Wysublimowane wnętrze, bezpieczeństwo, wspaniali Goście, doskonała obsługa i wyjątkowa muzyka – to tylko niektóre z powodów, dla których warto nas odwiedzić. Club EPIC jest nowym brandem tuż obok kręgielni Broadway, lata doświadczeń nauczyły nas jak najlepiej zatroszczyć się o Klubowiczów, dzięki czemu Goście naszego lokalu zawsze wychodzą z niego zadowoleni. Naszą dewizą są dwa cytaty, które towarzyszą nam w budowaniu HISTORII tego wspaniałego miejsca. !! Najlepsi z NAMI !! Tu się TERAZ Bywa !! Wystrój Energiczne kolory symbolizują dynamikę i orzeźwienie, które każdy klubowicz czuje już po przekroczeniu drzwi lokalu. Wyjątkowym elementem wnętrza jest oświetlenie, które w zestawieniu z barwami tego miejsca tworzą NIESAMOWITY klimat. Oryginalna aranżacja i perfekcyjne dobrane kolory sprawiają, że Club EPIC długo pozostaje w pamięci każdego Klubowicza. Obsługa w barach Naszym Head Barmanem jest Barman Orgazmus, który utrzymuje najwyższy standard podawania napojów w stylu flair wraz z elementami barmaństwa klasycznego. Spełniamy wszystkie standardy i normy dotyczące Obsługi Gości. A przy tym się dobrze bawimy. - bardzo MIŁO - bardzo Szybko - bardzo dobre przygotowanie koktajli Dzięki wykwalifikowanym barmanom w klubie można skosztować nawet najbardziej wyszukanych trunków, a dzięki ich różnorodności, każdy Klubowicz może poczuć się wyjątkowo. Bary są obszernie wyposażone, zaczynając od standardowych rodzajów, kończąc na tych najbardziej wyszukanych, najbardziej ekskluzywnych. Niesamowity klimat: Wyszukane dźwięki sprawiają, że KAŻDY Klubowicz czuje wyjątkowy pozytywny nastrój. O pełną radość Klubowiczów dbają Rezydenci Club`u: Scena Techniczna: CHELLMINSKY, Second Room: DJ KRYZ Z pewnością ten krótki opis nie wystarczy by EPIC w Bydgoszczy od DZIŚ stał się Twoim klubem. Zatem odwiedź NAS, a My zatroszczymy się, by każda impreza była nadzwyczajna! W każdy piątek i Sobotę jesteśmy do Twojej dyspozycji od godz. 20:00 do 04:00. Czekają na Ciebie dwie sale: Dance i serce klubu - Sala klubowa. EPIC !! Najlepsi z NAMI !!  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska189

Club Rank kujawsko-pomorskie10

Club Rank Bydgoszcz3

Liczba punktów klubu: 1532 Liczba klubów w systemie: 1655 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Epic Carnival End - Arusha B-Day BashEpic Carnival End - Arusha B-Day BashSobota, 25 lutego 2017We Love Epic - Walentynki W Epic ClubWe Love Epic - Walentynki W Epic ClubSobota, 11 lutego 2017Epic Electro NightEpic Electro NightSobota, 4 lutego 2017Epickie Rozpoczęcie Ferii Dla Szkół ŚrednichEpickie Rozpoczęcie Ferii Dla Szkół ŚrednichPoniedziałek, 30 stycznia 2017Epic Club NightEpic Club NightSobota, 21 stycznia 2017Sylwestrowy BalSylwestrowy BalSobota, 31 grudnia 2016Ii Dzień Świąt - Matys - Świąteczny OrgazmIi Dzień Świąt - Matys - Świąteczny OrgazmPoniedziałek, 26 grudnia 2016I Dzień Świąt W Epic ClubI Dzień Świąt W Epic ClubNiedziela, 25 grudnia 2016Epickie GranieEpickie GranieSobota, 17 grudnia 2016Mikołajki W Epic ClubMikołajki W Epic ClubSobota, 3 grudnia 2016