• 57Fani
  • 1586Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Drużbickiego 2 (Centrum Plaza), Poznań

Informacje o klubie

Wśród atrakcji przez nas oferowanych znajdą Państwo: 14 torów bowlingowych, 8 stołów bilardowych, plac zabaw z przestrzenną strukturą, kolorowymi piłkami i basenami, gry video, z których część działa w systemie redemption games (za odpowiednią ilość punktów wydawane są kupony, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody) oraz cykliczne imprezy taneczne (posiadamy parkiet taneczny z profesjonalną oprawą świateł i nagłośnienia). 31 maja 2005r. klub Fantasy Park uroczyście otworzył drzwi dla wszystkich poznaniaków, stając się nie tylko doskonałym centrum zabawy i rekreacji dla szerokiego grona klientów, ale również prestiżowym lokalem goszczącym w swoich murach znakomitych dj'ów o organizującym nietuzinkowe eventy z udziałem takich gwiazd jak: Dj Tonka, Till West czy David Moreno. Jesteśmy również prawdziwymi mistrzami w organizacji imprez firmowych. Charakter naszego centrum sprawia, że jak mało kto, mamy możliwość zorganizowania od małej imprezy, dla zaledwie kilku osób, aż po wielkie eventy dla setek gości. Fantasy Park to również atrakcje dla dzieci i młodzieży: organizujemy przyjęcia urodzinowe i imieninowe oraz przyjmujemy u siebie grupy szkolne. Zabawa w Fantasy Park to nie tylko świetnie spędzony czas, ale również doskonała forma integracji. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska144

Club Rank wielkopolskie25

Club Rank Poznań10

Liczba punktów klubu: 444 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Wet FingersWet FingersPiątek, 26 października 2012Wow Wielkie Otrzęsiny WielkopolskiWow Wielkie Otrzęsiny WielkopolskiŚroda, 3 października 2012Dj TonkaDj TonkaPiątek, 21 października 2011Dj Mag Exclusive NightDj Mag Exclusive NightPiątek, 15 lutego 2008