• 9Fani
  • 3551Lubią to
  • 1673Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul.Ostrogórska 30, Sosnowiec

Informacje o klubie

Klub studencki farmacon ulokowany jest pod akademikami wydziału farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W swej otwartej dla wszystkich studentów formie istnieje już od 1999 roku. Jest to jeden z nielicznych klubów na Śląsku który ma tak długi staż swego funkcjonowania i jest to najdłużej istniejący klub Zagłębia. Przez wszystkie te lata miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród "braci studenckiej" i nie tylko, bo chętnie wracają tu także Ci którzy już zakończyli swą przygodę ze studiami. Jest to miejsce w którym można usłyszeć każdy rodzaj muzyki w myśl zasady "dla każdego dj zagra coś dobrego". W Farmaconie można nie tylko potańczyć, posłuchać muzyki lub napić się dobrego nie drogiego piwka, w klubie znajdują się piłkarzyki w które można pograć za free, odbyły się tu także dwukrotnie otwarte mistrzostwa Polski. Grali tu najlepsi zawodnicy w świecie. By wejść do klubu należy spełniać pewne selekcyjne wymogi, których celem jest przestrzeganie najważniejszej zasady panującej w klubie, brzmiącej: BEZPIECZNA ZABAWA DLA WSZYSTKICH. W ciągu roku w klubie odbywają się cyklicznie tematyczne imprezy. Do najpopularniejszych należy: IBIZA PARTY - impreza o niepowtarzalnie egzotycznym wystroju, odbywająca się na powitanie i zakończenie wakacji. SWEET PARTY - impreza która odbywa się w miesiącu wrześniu na której w klubie można za free opychać się słodkimi frykasami. HELOWEEN PARTY - impreza z niepowtarzalnie i ciekawie "przerażającym"wręcz teatralnym wystrojem. Co roku w miesiącu październiku odbywają się kolejne urodziny kluby - jest to impreza na której "SOLENIZANT" rozdaje prezenty swym wiernym klubowiczom. W klubie także jest możliwość ORGANIZOWANIA IMPREZ ZAMKNIĘTYCH, tj: 18-tki, PÓŁMETKI, OTRZĘSINY, ZAKOŃCZENIA ROKU i inne imprezy grupowe. Klub farmacon a pośrednio jego klienci od lat na stałe wspierają Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla dzieci z dysfunkcją psycho ruchową imienia Jana Pawła II w Dąbrowie Górniczej Fundacje LIVER. W klubie odbywają się często imprezy charytatywne na rzecz rożnych potrzebujących osób lub organizacji. Wyznajemy zasadę że NAWET TWOJA ZABAWA ORAZ PICIE MOŻE ROZWESELIĆ I URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE - w ten sposób osoby bawiące się w Farmaconie pośrednio poprzez zabawę wspomagają rożne organizacje pomagające tym którzy tej pomocy potrzebują.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska377

Club Rank śląskie45

Club Rank Sosnowiec3

Liczba punktów klubu: 452 Liczba klubów w systemie: 1645 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Halloween PartyHalloween PartyCzwartek, 31 października 2013ibiza Party For Lejdisibiza Party For LejdisPiątek, 30 sierpnia 2013Lab-PartyLab-PartyCzwartek, 11 kwietnia 2013Walentynkowe Singiel PartyWalentynkowe Singiel PartyCzwartek, 14 lutego 2013Tłusty Czwartek Pączek  Student PartyTłusty Czwartek Pączek Student PartyCzwartek, 7 lutego 2013Halloween PartyHalloween PartyŚroda, 31 października 201214-Te urodziny Farmaconu14-Te urodziny FarmaconuPiątek, 26 października 2012Ladies NightLadies NightPiątek, 19 października 2012White PartyWhite PartyPiątek, 5 października 2012Akademickie -Stydent PartyAkademickie -Stydent PartyWtorek, 2 października 2012