• 0Fani
  • 482Lubią to
  • 158Byli tu
  • 0Imprezują tu

Rynek Staromiejski 19, Toruń

Informacje o klubie

Witaj w Cynamon Klub,twoim schronie przed nudą i banałem ! Tu w samym centrum miasta nie ma rynkowego banału, bogactwa na pokaz,pozerskiego snobizmu.Cynamon Klub zaprasza nonszalancko zwariowanych, normalnie spokojnych i pozytywnie zakręconych.Takich osobom cały tydzień zapewniamy wyjątkowe atrakcje. A od czwartku ostro imprezujemy : Czwartki All-kohol Inclusive wstęp 20 PLN i pijesz ile chcesz!! Bez ściemy ! Sprawdź to w każdy czwartek od 20.00 Piątek - imprezy cykliczne ! Pierwszy piątek miesiąca to prawdziwe święto KOBIET :) -Wszystkie Panie pierwszy drink za DARMO :-) Drugi piątek : Lany Piątek w Cynamonie - Piwo,piwo, piwo 3,50PLN !!!! Trzeci piątek : Mashupy Cynamon ! Dobra muza, fajny klimat i jak zawsze niespodzianka do wygrania :-) Czwarty : Single Party to impreza stworzona z myślą o osobach takich jak Ty: młodych i świadomych swoich potrzeb.Impreza ma jedną, prostą zasadę: wchodząc do klubu otrzymujesz specjalną opaskę w jednym z trzech kolorów. Niebieski - kolor zabawy - jestem singlem, chcę dziś zaszaleć i spędzić wieczór w rozrywkowym towarzystwie... Czerwony - kolor miłości - szukam drugiej połówki, czekam na obiecujący początek dłuższej znajomości... Biały - mam już towarzystwo na dzisiejszy wieczór (na imprezę zapraszamy nie tylko zdeklarowanych singli, weź ze sobą znajomych!:) Teraz, kiedy już wiesz co oznacza każda z opasek, możesz rzucić się w wir szalonej zabawy !!! Sobota-Happy Hour od 20.00 do 23.00 piwo 4PLN /DRINK 4PLN, Wódka +sok tylko 50 PLN!!!! Organizujemy imprezy zamknięte,18stki,wieczory kawalerskie,panieńskie. Cynamon o tym się nie mówi tu się bywa ! Przyjdz,posłuchaj,oceń! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska523

Club Rank kujawsko-pomorskie27

Club Rank Toruń8

Liczba punktów klubu: 49 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Piątkowe Dance Party W Foch ClubiePiątkowe Dance Party W Foch ClubiePiątek, 28 września 2012Youtube Party Foch ClubYoutube Party Foch ClubSobota, 23 czerwca 2012Środa To Idealny Dzień Na PartyŚroda To Idealny Dzień Na PartyŚroda, 6 czerwca 2012Środa To Idealny Dzień Na PartyŚroda To Idealny Dzień Na PartyWtorek, 5 czerwca 2012