• 18Fani
  • 18931Lubią to
  • 8138Byli tu
  • 0Imprezują tu

Al.Piłsudskiego 13, Lublin

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub Graffiti jest najstarszym muzycznym klubem w Lublinie, jedynym ze stałą, profesjonalną sceną. Klub powstał w 1991 r. Został stworzony przez Mirosława Olszówkę, dyrektora teatru Scena Ruchu i menadżera grupy VOO VOO. Sala koncertowa w klubie została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, obsługiwany przez etatowego akustyka, oświetleniowca oraz kilku pracowników technicznych. Umożliwia to zorganizowanie dowolnej imprezy muzycznej - włącznie z występami najbardziej wymagających muzyków i zespołów. Graffiti to najbardziej klimatyczne miejsce koncertowe w Lublinie. Doceniło to wielu wykonawców, którzy próbowali występować w innych salach w mieście, lecz zawsze wracali do Graffiti jako miejsca najlepiej do tego celu przystosowanego. Szczególne miejsce w klubie zajmuje muzyka rockowa. Cyklicznie co czwartek organizujemy imprezy pod nazwą ROCKOTEKA na których nieprzerwanie jest komplet klubowiczów. W sprawach organizacji koncertów, festiwali, przeglądów, imprez klubowych oraz muzycznych proszę o kontakt na adres e-mail: klubgraffiti@wp.pl lub pod numer tel.:. +48 502262248 W sprawie organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez specjalnych (imprezy integracyjne, szkolenia, komunie, wesela, urodziny, studniówki, imprezy zamknięte itd.) prosimy o kontakt na adres e-mail klubgraffiti@wp.pl lub pod nr tel.: +48 502262248. Imprezy plenerowe: Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez plenerowych. Jesteśmy w stanie zarówno zająć się całą imprezą jak i poszczególnymi jej elementami, lub tylko wynająć sprzęt niezbędny do jej wykonania. Wynajmujemy scenę, nagłośnienie, oświetlenie. W naszej ofercie znajdują się także zespoły grające róznego rodzaju muzykę, animatorzy zabaw, konferansjerzy itp. Jeśtesmy w stanie także zorganizować każdego rodzaju catering lub tylko wynająć sprzęt do niego niezbędny jak urządzenia kuchenne, nakrycia, rollbary, stoły, krzesła, ławy, parasole itd. Zapewniamy profesjonalną obsługę wszystkiego co znajduje sie w naszej ofercie, oraz transport o każdej porze. Czekamy na oferty współpracy! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska142

Club Rank lubelskie8

Club Rank Lublin5

Liczba punktów klubu: 2057 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Farben Lehre Akustycznie - Graffiti  LublinFarben Lehre Akustycznie - Graffiti LublinSobota, 21 października 2017Lublin - Rafał Pacześ Puder Do Cery ZimnejLublin - Rafał Pacześ Puder Do Cery ZimnejŚroda, 18 października 2017Lublin - Drugi Koncert - Rafał Pacześ Puder Do Cery ZimnejLublin - Drugi Koncert - Rafał Pacześ Puder Do Cery ZimnejWtorek, 17 października 2017Closterkeller  Ciryam - Lublin- GraffitiClosterkeller Ciryam - Lublin- GraffitiNiedziela, 15 października 2017Rockoteka Z Radiem Centrum W GraffitiRockoteka Z Radiem Centrum W GraffitiSobota, 14 października 201730-Lecie Proletaryat  Corruption Support30-Lecie Proletaryat Corruption SupportPiątek, 13 października 2017Nocny Kochanek  Graffiti  LublinNocny Kochanek Graffiti LublinPiątek, 6 października 2017Riverside W Graffiti - Towards The Blue Horizon Tour 2017Riverside W Graffiti - Towards The Blue Horizon Tour 2017Środa, 4 października 2017Wielka Trasa Stand-Up Polska Lublin 1800Wielka Trasa Stand-Up Polska Lublin 1800Poniedziałek, 2 października 2017110 Włochaty z Paulusem Harusha  Tba W Lublin110 Włochaty z Paulusem Harusha Tba W LublinNiedziela, 1 października 2017