• 63Fani
  • 19969Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul. Żubrów 117, Jankowice

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

POCZĄTKI miały miejsce w roku 1992, kiedy to powstała dyskoteka(obecnie klub) Grant (obecnie w tym budynku mieści się Night Club Stary Grant). Błyskawicznie stała się jedną z najlepszych pod względem frekwencji na Śląsku. Zabawy i szaleństwa trwały nieustannie do białego rana.
CLUB GRANT (duży Grant) powstał w roku 1997 i potrafi pomieścić ponad 2000 rozrywkowiczów!! Profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia i ogródek z barem na zewnątrz lokalu to jedne z cech, które sprawiają, że Grant ma niepowtarzalną atmosferę.
MUZYKA to kolejna zaleta klubu. Różnorodność muzyki prezentowanej przez DJ-ów pozwala każdemu wybrać coś dla siebie:

  • piątek - techno i jego wszystkie odmiany: od electro po minimal
  • sobota - dance, pop, trance, black & soul, techno - czyli dla każdego coś dobrego
  • niedziela - house, black & soul, techno - oryginalne dla oryginalnych
BEZPIECZEŃSTWO i porządek, to główne założenia ochrony lokalu. Odpowiedni dobór ochrony czuwającej nad bezpieczeństwem sprawia iż do Grantu jeździmy po rozrywkę a nie po kino akcji.

Nie zapominajmy oczywiście o Szefach Grantu. To właśnie Oni stworzyli to miejsce, w którym możemy się bawić, pić (herbatkę), tańczyć i pracować.
Club GRANT - KLUB INNY NIŻ WSZYSTKIE.
JEŚLI JESZCZE TU NIE BYŁEŚ KONIECZNIE NAS ODWIEDŹ !!!
 


 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska85

Club Rank śląskie9

Club Rank Jankowice1

Liczba punktów klubu: 2734 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Pojeana Impreza - Ale MeksykPojeana Impreza - Ale MeksykSobota, 20 maja 2017Saturday Party - Club GrantSaturday Party - Club GrantSobota, 13 maja 2017Saturday Party - Club GrantSaturday Party - Club GrantSobota, 6 maja 2017Majówka LetS Start Niedziela W ClubIe GrantMajówka LetS Start Niedziela W ClubIe GrantNiedziela, 30 kwietnia 2017Fafaq Live On Stage - Club GrantFafaq Live On Stage - Club GrantSobota, 29 kwietnia 2017Niedziela  Club Grant Sunday PartyNiedziela Club Grant Sunday PartyNiedziela, 23 kwietnia 2017Saturday Party - Club GrantSaturday Party - Club GrantSobota, 22 kwietnia 2017Lany Poniedziałek - Club GrantLany Poniedziałek - Club GrantPoniedziałek, 17 kwietnia 2017Wielkamoc - Powracamy Po Przerwie Niedziela WielkanocnaWielkamoc - Powracamy Po Przerwie Niedziela WielkanocnaNiedziela, 16 kwietnia 2017Ostatki 2017 - Club GrantOstatki 2017 - Club GrantSobota, 25 lutego 2017