• 0Fani
  • 6739Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Wał Miedzeszyński 407 , Warszawa

Informacje o klubie

Po kilku latach nieobecności na scenę klubową w Warszawie wraca legendarny H2O. Z dawnej lokalizacji na stadionie Skry przenosi się na Saską Kępę (...)
Nowy klub znajduje się nad brzegiem Wisły zaledwie 300 m od Stadionu Narodowego. Ma cztery poziomy, co gwarantuje clubbing na skalę światową. Na dwóch niższych znajduje się Big Buddha Beach – prawie 2 hektary obszaru, z którego rozciąga się wspaniały widok na rzekę. Plaża wyposażona jest m.in. w duże leżaki, prysznice czy boisko do siatkówki plażowej.' Gazeta - Życie Warszawy.

..za siedmioma górami, za siedmioma lasami, nad brzegiem królowej polskich rzek jest takie miejsce gdzie chillout przeplata się z najlepszym brzmieniem house. Miejsce, gdzie od progu ogarniają Cię zjawiskowe emocje - H2O Club & Beach! Po latach przerwy powróciła legenda polskiego clubbingu!

H2O Club & Beach to nowoczesny klub i restauracja w Warszawie. Miejsce to ma specjalny charakter dzięki niezwykłej lokalizacji, tuż nad brzegiem Wisły. Idealny punkt na imprezy weekendowe z muzyką klubową na wysokim poziomie, ale i także idealne miejsce na bankiety, imprezy firmowe w tygodniu. H2O połączone jest z piękną plażą, co sprawia, że latem zamieniamy się w pełny kompleks wakacyjny (leżaki, prysznice, boiska do siatkówki plażowej, muzyka, gastronomia). W weekendy odbywają się imprezy klubowe czy koncerty z udziałem polskich i zagranicznych artystów. Dzięki niebanalnemu wystrojowi klubu, przyjemnej atmosferze oraz miłej obsłudze, zapewniamy najwyższe zadowolenie wśród naszych klientów.

H2O Club gwarantuje Wam niesamowity, magiczny klimat, to tutaj kultura Wschodu spotyka się z najlepszymi rozwiązaniami Zachodu. Lokal powstał by całkowicie odmienić Wasze wyobrażenia o dobrej zabawie, dlatego oprócz przestrzennego klubu z dwoma barami oddajemy do Waszej dyspozycji ogromny taras z orientalnym namiotem! Na imprezach gościmy zarówno szanowanych polskich artystów jak i zagraniczne gwiazdy nadając unikalny klimat naszych wydarzeń muzycznych.


 
H2O Beach to miejsce spotkań, gdzie w słoneczne dni leniuchujemy z przyjaciółmi na plaży. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, prysznice, leżaki oraz dodatkowy bar i restauracja. Nasz szef kuchni kusi smakami dań kuchni fusion, na barze czekają letnie drinki, a w tle słychać przyjemne chilloutowe brzmienia.

 

powierzchnia klubu: 500 m2
powierzchnia plaży: 2 ha
pojemność klubu: 600osób z tarasem
restauracja
2 x bar (klub)
1 x bar (plaża)
szatnia dla 600osób
możliwość ustawienia sceny na plaży
możliwośc postawienia hal namiotowych na plaży


 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska103

Club Rank mazowieckie18

Club Rank Warszawa10

Liczba punktów klubu: 673 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Najgłośniejsze Pożegnanie Lata Vienio Technik Dtl DefNajgłośniejsze Pożegnanie Lata Vienio Technik Dtl DefSobota, 15 września 2012The Endless Summer Na Plaży Vol 500  Dj Dtl  H2oThe Endless Summer Na Plaży Vol 500 Dj Dtl H2oPiątek, 7 września 2012Flash Back 90s  Dtl  Truant  DefFlash Back 90s Dtl Truant DefSobota, 25 sierpnia 2012Letnie Przesilenie - Artderue Beachparty  H2o W PhunkIll X Spox X Matik Automatik X Akin cameraLetnie Przesilenie - Artderue Beachparty H2o W PhunkIll X Spox X Matik Automatik X Akin cameraPiątek, 24 sierpnia 2012Oficjalne Przywitanie LataOficjalne Przywitanie LataPiątek, 22 czerwca 2012The ShapeshiftersThe ShapeshiftersSobota, 17 marca 2012The Shapeshifters B4 PartyThe Shapeshifters B4 PartySobota, 17 marca 2012Hawajskie Urodziny HavajaHawajskie Urodziny HavajaSobota, 10 marca 2012FleszbekFleszbekPiątek, 9 marca 2012Asiandrift FantazjaAsiandrift FantazjaSobota, 3 marca 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa