• 2Fani
  • 5570Lubią to
  • 5748Byli tu
  • 1Imprezują tu

Al. Jana Pawła II 9 (przy alei Topolowej)
, Gdynia

Informacje o klubie

Kandelabry Premium Pub - piwo znalazło swój dom... Kandelabry to wyjątkowy lokal typu multitap usytuowany w samym sercu Gdyni, charakteryzowany wyglądem na irlandzki bar. Znany stałym bywalcom z szerokiej gamy oferowanych piw butelkowych od lokalnych rzemieślników oraz międzynarodowych browarów niekomercyjnych, a także z oferty piętnastu nalewaków, gdzie co tydzień podłączany jest inny keg doskonałego piwa. W Pubie nie tylko się napijesz, ale także zjesz dobry obiad. W jadłospisie lokalu znajdziesz m.in. doskonałe żeberka w marynacie domowego sosu BBQ na bazie Jacka Danielsa, a także idealne burgery, które przez kucharzy Kandelabrów zostały dopracowane do perfekcji. Dodatkowo w menu znajduje się pozycja pt.Burgera Miesiąca, która jest zawsze lekkim kulinarnym zaskoczeniem, a przy tym ciekawą propozycją dla poszukiwaczy burgerowych przygód. Właściciele Pubu dbają oto, aby Twój czas w nim spędzony był wyjątkowy; zagrasz tu w wiele gier planszowych, obejrzysz transmisję meczu, posłuchasz muzyki na żywo, potupiesz nogą do Indie-rocka, którego zagra Ci DJ, a także zabawisz się z przyjaciółmi w Pub Quiz. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska321

Club Rank pomorskie24

Club Rank Gdynia4

Liczba punktów klubu: 660 Liczba klubów w systemie: 1661 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Pub Quiz W KandelabrachPub Quiz W KandelabrachCzwartek, 17 sierpnia 2017El Clasico - Fc Barcelona Vs Real MadrytEl Clasico - Fc Barcelona Vs Real MadrytŚroda, 16 sierpnia 2017Moja Ukraino - Tydzień Ukraiński W KandelabrachMoja Ukraino - Tydzień Ukraiński W KandelabrachPoniedziałek, 14 sierpnia 2017El Clasico - Fc Barcelona Vs Real MadrytEl Clasico - Fc Barcelona Vs Real MadrytNiedziela, 13 sierpnia 2017Zlot Fanów Liverpool FcZlot Fanów Liverpool FcSobota, 12 sierpnia 2017Pub Quiz W KandelabrachPub Quiz W KandelabrachCzwartek, 10 sierpnia 2017Los Amigos - Ale Meksykański TydzieńLos Amigos - Ale Meksykański TydzieńPoniedziałek, 7 sierpnia 2017Pub Quiz W KandelabrachPub Quiz W KandelabrachCzwartek, 3 sierpnia 2017Turniej Fifa 17Turniej Fifa 17Poniedziałek, 31 lipca 2017Pub Quiz W KandelabrachPub Quiz W KandelabrachCzwartek, 27 lipca 2017