• 2Fani
 • 10310Byli tu
 • 0Imprezują tu

Sportowa 23
, Szymbark

Informacje o klubie

Witamy w Kotwicy, najstarszym a zarazem najlepszym klubem na Kaszubach. Kotwica istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Wśród klubowiczów uzyskał opinię miejsca legendarnego, kultowego i na wysokim poziomie. Co tydzień właśnie u nas, prosto z klubowej konsolety usłyszycie najświeższe, najlepsze, roztańczone muzyczne brzmienia grane przez DJ`ów z Kaszub i całej Polski! To nie wszystko. Kotwica to także doskonała i miła obsługa, orzeźwiające trunki, niespotykany i fascynujący klimat oraz najlepsze nagłośnienie i oświetlenie. Wszystko to sprawia że wracając do domu z uśmiechem na ustach wspominać będziecie chwile spędzone w Kotwicy i zapragniecie wrócić ponownie właśnie do nas. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska186

Club Rank pomorskie17

Club Rank Szymbark1

Liczba punktów klubu: 330 Liczba klubów w systemie: 1669 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Fafaq Club Kotwica SzymbarkFafaq Club Kotwica SzymbarkSobota, 7 kwietnia 2018Lany Poniedziałek IGotULany Poniedziałek IGotUPoniedziałek, 2 kwietnia 2018Wielkanoc W Kotwicy CrankidsWielkanoc W Kotwicy CrankidsNiedziela, 1 kwietnia 2018Dzień Kobiet W KotwicyDzień Kobiet W KotwicySobota, 3 marca 2018Mercus Majlo Club Kotwica SzymbarkMercus Majlo Club Kotwica SzymbarkSobota, 24 lutego 2018Sweet Lady X Mavi X Young DeeSweet Lady X Mavi X Young DeeSobota, 17 lutego 2018Ostatki W Kotwicy - Bueno Clinic CrankidsOstatki W Kotwicy - Bueno Clinic CrankidsSobota, 10 lutego 2018Loud Abovt Us sobota Club Kotwica SzymbarkLoud Abovt Us sobota Club Kotwica SzymbarkSobota, 3 lutego 2018Dj Hazel piątek Club Kotwica SzymbarkDj Hazel piątek Club Kotwica SzymbarkPiątek, 2 lutego 2018Matson środa Club Kotwica SzymbarkMatson środa Club Kotwica SzymbarkŚroda, 31 stycznia 2018