• 0Fani
 • 5633Lubią to
 • 5250Byli tu
 • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska335

Club Rank dolnośląskie35

Club Rank Wrocław23

Liczba punktów klubu: 605 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Jam Session Jazz W Liverpool-U FreeJam Session Jazz W Liverpool-U FreeWtorek, 28 marca 2017Brain Connect Art Of Illusion Here On Earth - WrocławBrain Connect Art Of Illusion Here On Earth - WrocławNiedziela, 26 marca 2017Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 25 marca 2017Jam Session W Liverpool-U FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 23 marca 2017Depeche Mode Releases Back To The Eighties PartyDepeche Mode Releases Back To The Eighties PartySobota, 18 marca 2017Jam Session W Liverpool-U FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 16 marca 2017Jam Session Jazz W Liverpool-U FreeJam Session Jazz W Liverpool-U FreeŚroda, 15 marca 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 11 marca 2017Agressiva 69 - Gotycki Wrocław dr Steffan PartyAgressiva 69 - Gotycki Wrocław dr Steffan PartyPiątek, 10 marca 2017Jam Session W Liverpool-U FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 9 marca 2017