• 0Fani
  • 3437Lubią to
  • 2246Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska394

Club Rank dolnośląskie42

Club Rank Wrocław29

Liczba punktów klubu: 383 Liczba klubów w systemie: 1639 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 20 grudnia 2014PercivalPercivalPiątek, 19 grudnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 18 grudnia 2014Wednesgame - Rocksmith  Guitar HeroWednesgame - Rocksmith Guitar HeroŚroda, 17 grudnia 2014Jazzowe Jam Session W Liverpool-UJazzowe Jam Session W Liverpool-UWtorek, 16 grudnia 2014Check It Promotion X Masiv X Joko X Birthday X Open Mic X Jam Session X Live BandCheck It Promotion X Masiv X Joko X Birthday X Open Mic X Jam Session X Live BandSobota, 13 grudnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 11 grudnia 2014Jazzowe Jam Session W Liverpool-UJazzowe Jam Session W Liverpool-UWtorek, 9 grudnia 2014Koncert  Sawblade Deadman Show Eat The Rubble Paul Dance  Wrocław  LiverpoolKoncert Sawblade Deadman Show Eat The Rubble Paul Dance Wrocław LiverpoolNiedziela, 7 grudnia 2014Mikołajkowe Back To The 80SMikołajkowe Back To The 80SSobota, 6 grudnia 2014