• 0Fani
  • 3345Lubią to
  • 2112Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska404

Club Rank dolnośląskie42

Club Rank Wrocław29

Liczba punktów klubu: 367 Liczba klubów w systemie: 1639 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Anvil  SupportsAnvil SupportsSobota, 22 listopada 2014Koncert Das Moon Tom Horn Bart CathedralKoncert Das Moon Tom Horn Bart CathedralPiątek, 21 listopada 2014Urodzinowe  Jam Session W Liverpool-UUrodzinowe Jam Session W Liverpool-UŚroda, 19 listopada 2014Jazz Klub Wrocław - Jam SessionJazz Klub Wrocław - Jam SessionWtorek, 18 listopada 2014A My Dalej SwojeA My Dalej SwojeSobota, 15 listopada 2014Dzicz 2014 Furia Thy Worshiper Rogi  1411  LiverpoolDzicz 2014 Furia Thy Worshiper Rogi 1411 LiverpoolPiątek, 14 listopada 2014Woodscream Iscariota HelrothWoodscream Iscariota HelrothPiątek, 7 listopada 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 6 listopada 2014Jazz Klub Wrocław - Jam SessionJazz Klub Wrocław - Jam SessionWtorek, 4 listopada 2014Pazur Śpiewa NiemenaPazur Śpiewa NiemenaNiedziela, 2 listopada 2014