• 0Fani
  • 5459Lubią to
  • 4987Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska337

Club Rank dolnośląskie35

Club Rank Wrocław23

Liczba punktów klubu: 599 Liczba klubów w systemie: 1655 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Jam Session W Liverpool-U  Free  Pamięci PióraJam Session W Liverpool-U Free Pamięci PióraCzwartek, 19 stycznia 2017Wośp - Imieninowe Jam Session W Liverpool-U  PuszkaWośp - Imieninowe Jam Session W Liverpool-U PuszkaNiedziela, 15 stycznia 2017Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 14 stycznia 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 12 stycznia 2017Noworoczny Jazzowy Jam Session W Liverpool-U  FreeNoworoczny Jazzowy Jam Session W Liverpool-U FreeŚroda, 11 stycznia 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 7 stycznia 2017Noworoczny Jam Session W Liverpool-U  FreeNoworoczny Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 5 stycznia 2017Sylwester - Back To The EightiesSylwester - Back To The EightiesSobota, 31 grudnia 2016Ostatni W 2016 Roku Jam Session W Liverpool-U  FreeOstatni W 2016 Roku Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 29 grudnia 2016Wigilia Bluesowo-Rockowa W Liverpool-UWigilia Bluesowo-Rockowa W Liverpool-UPiątek, 23 grudnia 2016