• 0Fani
 • 6088Lubią to
 • 6071Byli tu
 • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska318

Club Rank dolnośląskie32

Club Rank Wrocław21

Liczba punktów klubu: 687 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Hellhaven Issel Naraya Wrocław - Klub Liverpool - 17112017Hellhaven Issel Naraya Wrocław - Klub Liverpool - 17112017Piątek, 17 listopada 2017Czwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 16 listopada 2017Jam Session Jazz W Liverpool-UJam Session Jazz W Liverpool-UŚroda, 15 listopada 2017Icelandic Metal Assault - In WroclawIcelandic Metal Assault - In WroclawPoniedziałek, 13 listopada 2017Gotycki Wrocław dr Steffan PartyGotycki Wrocław dr Steffan PartySobota, 11 listopada 2017Detour 2017 Chainsaw I Exlibris WrocławDetour 2017 Chainsaw I Exlibris WrocławPiątek, 10 listopada 2017Czwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 9 listopada 2017HumanExe International Tour wrocławHumanExe International Tour wrocławNiedziela, 5 listopada 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 4 listopada 2017Zaduszkowe Jam Session - Jazz Blues RockZaduszkowe Jam Session - Jazz Blues RockCzwartek, 2 listopada 2017