• 0Fani
  • 3077Lubią to
  • 3391Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska435

Club Rank dolnośląskie45

Club Rank Wrocław32

Liczba punktów klubu: 316 Liczba klubów w systemie: 1638 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 21 sierpnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 14 sierpnia 2014Alex W Liverpool-UAlex W Liverpool-USobota, 9 sierpnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UPiątek, 8 sierpnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 7 sierpnia 2014Back To The 80SBack To The 80SSobota, 2 sierpnia 2014RockotekaRockotekaPiątek, 1 sierpnia 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 31 lipca 2014Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 26 lipca 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 24 lipca 2014