• 0Fani
  • 6661Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska530

Club Rank dolnośląskie55

Club Rank Wrocław31

Liczba punktów klubu: 46 Liczba klubów w systemie: 1670 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Tribute To Ronnie James Dio black Sabbath Rainbow DioTribute To Ronnie James Dio black Sabbath Rainbow DioPiątek, 8 czerwca 2018Czarne Noce - Wrocław  Klub Muzyczny Liverpool 1905Czarne Noce - Wrocław Klub Muzyczny Liverpool 1905Sobota, 19 maja 2018Manta  Dissonance Tour - WroclawManta Dissonance Tour - WroclawPiątek, 18 maja 2018Michale Graves ex Misfits  SupportsMichale Graves ex Misfits SupportsSobota, 21 kwietnia 2018Carrion Lady Strange Crimson Valley  Quality Hard FestCarrion Lady Strange Crimson Valley Quality Hard FestPiątek, 20 kwietnia 2018Totem  Drown My Day  1404  Wrocław LiverpoolTotem Drown My Day 1404 Wrocław LiverpoolSobota, 14 kwietnia 2018Back To The 80SBack To The 80SSobota, 7 kwietnia 2018Closterkeller - Klub Liverpool - WrocławClosterkeller - Klub Liverpool - WrocławPiątek, 6 kwietnia 2018Jam Session  W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 5 kwietnia 2018Nosferatu - Dark PartyNosferatu - Dark PartySobota, 31 marca 2018