• 0Fani
  • 5876Lubią to
  • 5792Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska329

Club Rank dolnośląskie33

Club Rank Wrocław22

Liczba punktów klubu: 623 Liczba klubów w systemie: 1660 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Depeche Mode - After Concert PartyDepeche Mode - After Concert PartySobota, 22 lipca 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreePiątek, 21 lipca 201770-Te Urodziny Santany Jam Session W Liverpool-U  Free70-Te Urodziny Santany Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 20 lipca 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 13 lipca 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 8 lipca 2017Before Castle Party - NosferatuBefore Castle Party - NosferatuPiątek, 7 lipca 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 6 lipca 2017Wolves Like Us  Lunapar 1Vii Klub LiverpoolWolves Like Us Lunapar 1Vii Klub LiverpoolSobota, 1 lipca 2017Urodzinowe Jam Session W Liverpool-U  FreeUrodzinowe Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 29 czerwca 2017Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 24 czerwca 2017