• 0Fani
  • 5536Lubią to
  • 5082Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska341

Club Rank dolnośląskie35

Club Rank Wrocław23

Liczba punktów klubu: 593 Liczba klubów w systemie: 1655 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Winterwake 2017  Protect This City Fractal Arfa NarayaWinterwake 2017 Protect This City Fractal Arfa NarayaSobota, 18 lutego 2017Mord - X - Fabrik Express electro  Gothic PartyMord - X - Fabrik Express electro Gothic PartyPiątek, 17 lutego 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 16 lutego 2017Walentynkowe Jam Session W Liverpool-U  FreeWalentynkowe Jam Session W Liverpool-U FreeWtorek, 14 lutego 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 11 lutego 20174 Szmery  The Walkers4 Szmery The WalkersPiątek, 10 lutego 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 9 lutego 2017Ii Karnawałowy Bal JazzowyIi Karnawałowy Bal JazzowySobota, 4 lutego 2017Jam Session W Liverpool-U  FreeJam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 2 lutego 2017Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 28 stycznia 2017