• 0Fani
  • 5959Lubią to
  • 5853Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska330

Club Rank dolnośląskie33

Club Rank Wrocław22

Liczba punktów klubu: 635 Liczba klubów w systemie: 1662 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Back To The Eighties PartyBack To The Eighties PartySobota, 23 września 2017Room 94 Poland Tour 2017Room 94 Poland Tour 2017Czwartek, 21 września 2017Gala Lider ŻyczliwościGala Lider ŻyczliwościWtorek, 19 września 2017Gotycki Wrocław dr Steffan PartyGotycki Wrocław dr Steffan PartySobota, 16 września 2017Polski Dzień Bluesa - Easy Rider  PazurPolski Dzień Bluesa - Easy Rider PazurPiątek, 15 września 2017Czwartek  Jam Session W Liverpool-U  FreeCzwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 14 września 2017Back To The 80SBack To The 80SSobota, 9 września 2017Piątek  Jam Session W Liverpool-U  FreePiątek Jam Session W Liverpool-U FreePiątek, 8 września 2017Czwartek  Jam Session W Liverpool-U  FreeCzwartek Jam Session W Liverpool-U FreeCzwartek, 7 września 2017Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 2 września 2017