• 0Fani
  • 3896Lubią to
  • 2778Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Sprawdź ClubManager.pl
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska383

Club Rank dolnośląskie41

Club Rank Wrocław27

Liczba punktów klubu: 417 Liczba klubów w systemie: 1641 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Pandemonium  Ogotay exmortumragahammerPandemonium Ogotay exmortumragahammerPiątek, 24 kwietnia 2015Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 23 kwietnia 2015Jazz Klub Wrocław - Jam Session W Liverpool- UJazz Klub Wrocław - Jam Session W Liverpool- UWtorek, 21 kwietnia 2015Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 18 kwietnia 2015Oberschlesien - WrocławOberschlesien - WrocławPiątek, 17 kwietnia 2015Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 16 kwietnia 2015Jazz Klub Wrocław - Janusz Konefał Quartet  Jam Session W Liverpool- UJazz Klub Wrocław - Janusz Konefał Quartet Jam Session W Liverpool- UWtorek, 14 kwietnia 2015Back To The 80sBack To The 80sSobota, 11 kwietnia 2015The Sixpounder  Goście Deadpoint KodaThe Sixpounder Goście Deadpoint KodaPiątek, 10 kwietnia 2015Folk Metal Crusade 2015 - Pl WrocławFolk Metal Crusade 2015 - Pl WrocławCzwartek, 9 kwietnia 2015