• 0Fani
  • 5375Lubią to
  • 4887Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska336

Club Rank dolnośląskie35

Club Rank Wrocław23

Liczba punktów klubu: 596 Liczba klubów w systemie: 1655 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
I-Szy Bal Dla Dzieci I Rodziców W Liverpool-U Przełożony Na GrudzieńI-Szy Bal Dla Dzieci I Rodziców W Liverpool-U Przełożony Na GrudzieńNiedziela, 4 grudnia 2016Folk Metal Night WrocławFolk Metal Night WrocławSobota, 3 grudnia 201620-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool - Lola  Friends20-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool - Lola FriendsPiątek, 2 grudnia 201620-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool Jamsession20-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool JamsessionCzwartek, 1 grudnia 201620-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool - Jamsession Jazz20-Lecie Klubu Muzycznego Liverpool - Jamsession JazzŚroda, 30 listopada 2016Fenix Tour - Batalion DAmour Scarecrow  Gość Piotr SonnenbergFenix Tour - Batalion DAmour Scarecrow Gość Piotr SonnenbergNiedziela, 27 listopada 2016Depeche Mode PartyDepeche Mode PartySobota, 26 listopada 2016Bluesgrand W Liverpool-UBluesgrand W Liverpool-UPiątek, 25 listopada 2016Vodajam Session W Liverpool-UVodajam Session W Liverpool-UCzwartek, 24 listopada 2016Back To The Eighties PartyBack To The Eighties PartySobota, 19 listopada 2016