• 0Fani
  • 3253Lubią to
  • 1982Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska401

Club Rank dolnośląskie42

Club Rank Wrocław29

Liczba punktów klubu: 362 Liczba klubów w systemie: 1639 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
The Sixpounder  SupportsThe Sixpounder SupportsPiątek, 24 października 2014Urodzinowe Jam Session Oraz Koncert Podopiecznych Laboratorium Śpiewu I Mowy W Liverpool-UUrodzinowe Jam Session Oraz Koncert Podopiecznych Laboratorium Śpiewu I Mowy W Liverpool-UCzwartek, 23 października 2014Jazz Klub Wrocław - Jam Session liveJazz Klub Wrocław - Jam Session liveŚroda, 22 października 201417-1810 Dzisiaj Mosh Urodziny Festival17-1810 Dzisiaj Mosh Urodziny FestivalPiątek, 17 października 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 16 października 2014Kadavar  1410  Liverpool WrocławKadavar 1410 Liverpool WrocławWtorek, 14 października 2014Materia  Scylla  EtherdrownMateria Scylla EtherdrownNiedziela, 12 października 20146 Lat Studia Tatuażu Cleanfun6 Lat Studia Tatuażu CleanfunSobota, 11 października 2014Koncert Machinae Supremacy Night By NightKoncert Machinae Supremacy Night By NightPiątek, 10 października 2014Jam Session W Liverpool-UJam Session W Liverpool-UCzwartek, 9 października 2014