• 0Fani
  • 6415Lubią to
  • 6383Byli tu
  • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska316

Club Rank dolnośląskie32

Club Rank Wrocław21

Liczba punktów klubu: 695 Liczba klubów w systemie: 1664 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Eliminacje wrocław Emergenza Festival Pl Liverpool 5Eliminacje wrocław Emergenza Festival Pl Liverpool 5Piątek, 23 marca 2018Czwartek  Jam Session W Liverpool-UCzwartek Jam Session W Liverpool-UCzwartek, 22 marca 2018Back To The Eighties PartyBack To The Eighties PartySobota, 17 marca 2018Retro Wave NightRetro Wave NightPiątek, 16 marca 2018Czwartek  Jam Session W Liverpool-UCzwartek Jam Session W Liverpool-UCzwartek, 15 marca 2018Gotycki Wrocław dr Steffan PartyGotycki Wrocław dr Steffan PartySobota, 10 marca 2018Czwartek  Dzień Kobiet W Liverpool-UCzwartek Dzień Kobiet W Liverpool-UCzwartek, 8 marca 2018Środa  Jam Session W Liverpool-U  FreeŚroda Jam Session W Liverpool-U FreeŚroda, 7 marca 2018Ektomorf Dead Horse Trauma Chakora SicphormEktomorf Dead Horse Trauma Chakora SicphormNiedziela, 4 marca 2018Back To The 80SBack To The 80SSobota, 3 marca 2018