• 0Fani
 • 5267Lubią to
 • 4669Byli tu
 • 0Imprezują tu

Świdnicka 37, Wrocław

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub muzyczny Liverpool powstał w 1996 roku i od początku swojej działalności nastawiony był na muzykę dla wymagających słuchaczy. W tym okresie ciężko było w mieście znaleźć podobne miejsce, dlatego klub rozwijał się i już w niedługim czasie powiększył o dodatkową salę. Rozwój klubu szedł w parze z powiększeniem oferty imprez muzycznych pojawiły się cykliczne imprezy promujące muzykę Depeche Mode, U2, gotycką, filmową i inne - niektóre funkcjonują po dziś dzień. Nie zabrakło również imprez z muzyką na żywo. Organizowane są koncerty znanych wykonawców, jak i te, które promować mają młode zespoły. Klub mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, więc posiada swój naturalny wystrój i klimat, dobrą akustykę oraz mocne nagłośnienie. We Wrocławiu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojniejszych prezentujących muzykę dla koneserów, przykładem mogą być wieczory z muzyką progresywną i artrockową, a także jazzem czy funky. Liverpool stał się znany w Polsce z organizacji zlotów fanów - odbywały sie ogólnopolskie zloty The Cure, Depeche Mode, U2 i Rammstein, które przyciągały rzesze fanów z całej Polski. W ciągu tygodnia prowadzone są imprezy live: Jam Session Rockowo Bluesowe w poniedziałki oraz czwartki, a także WroStage (Wrocławska Scena Rockowa) prezentująca dobre kapele z Wrocławia i okolic. Natomiast w piątki i soboty oferowana muzyka przyciągać może osoby mające upodobania w różnych nurtach muzycznych, którzy zawsze odnajdą coś dla siebie, nad czym czuwa ekipa DJ-ów: Angelo, Einar, Psycho i Zielony. Zapraszamy do klubu !!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska340

Club Rank dolnośląskie36

Club Rank Wrocław24

Liczba punktów klubu: 573 Liczba klubów w systemie: 1655 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Back To The 80SBack To The 80SSobota, 22 października 2016Jam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeJam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeCzwartek, 20 października 2016Thermit Exlibris We Wrocławiu forces Of Sodomy LiverpoolThermit Exlibris We Wrocławiu forces Of Sodomy LiverpoolSobota, 15 października 2016Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading HandDer Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading HandPiątek, 14 października 2016Jam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeJam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeCzwartek, 13 października 2016Khroma fi Gentuza Endless Pleasure ArmaKhroma fi Gentuza Endless Pleasure ArmaNiedziela, 9 października 2016Know GuestKnow GuestSobota, 8 października 2016Jam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeJam Session W Liverpool-U Czwartek Wstęp FreeCzwartek, 6 października 2016Jam Session Jazz W Liverpool-U Środa 2109 Wstęp FreeJam Session Jazz W Liverpool-U Środa 2109 Wstęp FreeŚroda, 5 października 2016I Pagan Tour - Helroth Kalevala - Fall 2016I Pagan Tour - Helroth Kalevala - Fall 2016Poniedziałek, 3 października 2016