• 6Fani
  • 118Byli tu
  • 0Imprezują tu

deptak Bogusława 8, Szczecin

Informacje o klubie

Mezzoforte to restauracja i klub mieszczące się w Szczecinie. Deptak Bogusława X, znajdujący się w centrum miasta, tuż przy najdłuższej i głównej ulicy - Alei Wojska Polskiego jest idealnym lokalizacją dla miejsca które ma oferować ciekawe pod względem muzycznym i nie tylko imprezy. Sam klub rozpoczął działalność we wrześniu 2003 roku i już wtedy zapełnienie dwóch poziomów przez 400 gości nie okazało się problemem. Górny poziom - Mezzoforte - to spaghetteria, pizzeria. Tu można dobrze zjeść (nawet w trakcie imprezy!), a w środku tygodnia posłuchać dj'ów reprezentujących przeróżne style - nu jazz, dub, reggae, deep house, hip hop, drum'n'bass. W trakcie weekendu na górze powstaje drugi, tętniący własnym życiem parkiet na który zapraszają równie ciekawi dj'e. Mezzoforte to także klub który w ciągu tygodnia zmienia swoje oblicze kilkukrotnie znajduje się tuż pod restauracją, posiada swój własny bar, salę chilloutową z wciągającymi relaksującymi kanapami, oraz idealnie usytuowany pod względem akustycznym parkiet. Cały kompleks posiada klimatyzację zapewniającą komfort nawet przy najdłuższych nocnych szaleństwach na parkiecie. Ceny w barze są najbardziej przystępne na deptaku Bogusława, a już sam wybór drinków przyprawia o zawrót głowy. Każda impreza w Mezzoforte to nie tylko dźwięk, ale również obraz - ruchomy, lub statyczny, to wizualizacje, animacje komputerowe, czasami dziwne slajdy. Staramy się aby rozsądnie wybierać dj'ów i zespoły które zapraszamy na nasze imprezy. Muzyczny kierunek w którego stronę staramy się poruszać to ambitna muzyka taneczna - nu jazz, headz, house, tech house, electro, drum'n'bass, dub, jazz itd. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska591

Club Rank zachodnio-pomorskie28

Club Rank Szczecin15

Liczba punktów klubu: 30 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Muzyczne GotowanieMuzyczne GotowanieSobota, 28 kwietnia 2012Mocna GwiazdkaMocna GwiazdkaNiedziela, 25 grudnia 2011Maschinenraum Session All Night LongmezzoforteMaschinenraum Session All Night LongmezzoforteSobota, 3 grudnia 2011Andrzejki W MezzoforteAndrzejki W MezzoforteSobota, 26 listopada 2011Maschinenraum Night With Bryan BlackMaschinenraum Night With Bryan BlackPiątek, 28 października 2011We Love The Bass Vol 5We Love The Bass Vol 5Piątek, 24 czerwca 2011Sylwester 20102011Sylwester 20102011Piątek, 31 grudnia 2010