• 1Fani
  • 1118Lubią to
  • 101Byli tu
  • 0Imprezują tu

Warszawska 22, Błonie pod Warszawą

Informacje o klubie

Na co dzień jedyna i niepowtarzalna w okolicy chińska restauracja, w weekend klub. Młyn to specyficzne miejsce ze swoim klimatem, znajdujący się w podwarszawskim Błoniu przy ulicy Warszawskiej 22a. Klub posiada dwa pomieszczenia i ogródek. Goście, którzy Nas odwiedzają znajdą zawsze coś dla siebie. Restauracja czynna jest codziennie od godziny 10.00 do ostatniego klienta. Przy nastrojowej i przyjemnej muzyce sprawi, że na pewno tam jeszcze wrócisz. W samym menu dań znajduje się ponad 130 pozycji wraz z American Chrispy Chikens - chrupiącymi kurczakami w amerykańskiej panierce. W soboty od godz. 21.00 zamienia się w klub dla najbardziej wymagających. Menu "kamiennego" baru zaczyna się od herbaty i kawy, po ekskluzywne trunki serwowane przez barmanów. Każda impreza jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, a czuwa nad nią rezydent DJ Q-Mello, który zna dobrze dzisiejszą scenę klubową i gusta ludzi, chcących się dobrze bawić. Mieszanka znanych i rzadko komercyjnych hitów zaskoczy Cię w nie jednym remixie, a serwowany house wprawi Cię w trans, który będziesz pragnął przeżyć jeszcze raz. Najbardziej wybredny fan muzyki house'owej usłyszy utwory swoich ulubionych, znanych i czołowych producentów muzyki na świecie. Młyn to nie tylko imprezy cykliczno-tematyczne, ale też imprezy zamknięte. Do tej pory zagrali u nas m.in.: DJ'e: Adamsky, Sebastian S, Vivka, Houtre, DJ W, Bricco, Angelo Mike, Matush, Luxtone, Tomek B, Pure Sense, Art Nou, Nightive, Interius. Zespoły: Sambal i Ritmo Libre wraz z tancerkami z grupy FEVER. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska630

Club Rank mazowieckie110

Club Rank Błonie pod Warszawą1

Liczba punktów klubu: 121 Liczba klubów w systemie: 1666 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Last Summer PartLast Summer PartSobota, 7 września 2013Summer PartySummer PartySobota, 6 lipca 2013After PartyAfter PartySobota, 1 czerwca 2013PasterkaPasterkaPoniedziałek, 24 grudnia 2012PasterkaPasterkaNiedziela, 23 grudnia 20124 Urodziny Młyna4 Urodziny MłynaSobota, 27 października 20124 Urodziny Młyna4 Urodziny MłynaPiątek, 26 października 2012Klub Młyn Zaprasz Na Impreze - Fresh Hip-Hop -Klub Młyn Zaprasz Na Impreze - Fresh Hip-Hop -Sobota, 21 lipca 2012Club Młyn Zaprasza Na Impreze -Speeding Chickens-Club Młyn Zaprasza Na Impreze -Speeding Chickens-Sobota, 9 czerwca 2012Śmigus DyngusŚmigus DyngusNiedziela, 8 kwietnia 2012