• 3Fani
  • 15570Lubią to
  • 10731Byli tu
  • 0Imprezują tu

Mazowiecka 11a, Warszawa

Informacje o klubie

MONO BAR - O SOBIE

1.Klimat

Mono jest miejscem kulturalnym, gdzie poza nihilistycznym, pełnym ferworu i szaleństwa weekendem znajdują się koncerty, które na stałe wpisały się w kalendarz klubu. Poza nimi w ciągu dnia  funkcjonuje kawiarnia z internetem bezprzewodowym.  Są tu także wydarzenia para teatralne, które są połączeniem spektaklu z koncertem.Bar w Mono napewno skłoni wszystkie „ćmy barowe” do zweryfikowania swojej opinii, karta drinków jest pełna rumieńców, a to z powodu wysublimowanych gustów jej twórców.

Jednym słowem MONO BAR tworzy nową jakość, która przedstawia najwyższy poziom Estetyczny, Koncertowy i Klubowy. Kalendarz wydarzeń artystycznych klubu jest ucztą dla wytrawnych słuchaczy oraz ludzi otwartych na muzykę duszą i ciałem.  Pokazujemy nowe oblicze, starego dobrego stylu, a wszystko to dla ludzi, którzy są inspiracją naszych poczynań w produkcji wydarzeń kulturalnych.2.Wystrój

Wystrój Mono Baru nawiązuje w stylistyce do przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Obłe kształty, wszelkie odmiany zieleni, kontrastujące z pomarańczami i brązami, ciekawe wzory, stylistyka trochę jak z filmu „Catch me if you can”, gdzie akcenty lotnicze mówią nam, że w MONO odbywa się muzyczną  podróż wszechczasów. Odlotowa zabawa zupełnie innego wymiaru, będzie nieustającą ewolucją muzyczną i stylistyczną dla ludzi bardziej wrażliwych estetycznie, pragnących nowych doznań.3. Onas

W miejscu kultowym na ulicy Mazowieckiej, tam gdzie przez ostatnich parę lat mieścił się klub Labo, powstał MONO BAR. Mono Bar zapewnia muzyczną ucztę z wieloma atrakcjami. 
 
W weekendy MONO „gra” dla swoich gości muzykę klubową, która przeplata się od kosmicznego italo, przez erotyczne disco, czy oldskulowy funk do wszechobecnego house’u we wszystkich jego odmianach. Artyści, którzy pojawiają się na scenie Mono Baru to elita DJ’ska (warszawska, polska i zagraniczna). Mono Bar skupia wokół siebie producentów czy wyjątkowe postaci świata klubowego, promotoów dobrego stylu i współczesnej muzyki elektronicznej.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska158

Club Rank mazowieckie36

Club Rank Warszawa26

Liczba punktów klubu: 1895 Liczba klubów w systemie: 1666 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych